Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Bezdalynės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Bezdalynės - tai tam tikras sluoksnis socialiai aktyvių Čikagos bobų ir diedų, daugiausiai pusamžio amžiaus, kamuojamų kažkokių psichikos sutrikimų, dėl kurių jie jaučia ypatingai didelę pagiežą visiems aplinkiniams. Kalbėdami tiesiai, į akis - vaizduoja malonius ir niekaip neišsiduoda, tačiau už akių visus apkalba tikrais smirdalais.

Tai dėl to daugelis Čikagos lietuvių vieni nuo kitų laikosi atokiau ir atsiriboja, nes negali gerai nustatyti, ar kartais kuris nors nebus iš to užsimaskavusio pletkų branduolio. Kiti gi tą branduolį jau seniai puikiai žino ir gal mes čia neminėsim, bet patys žinote, kas ten, nes ne tiek jau jų ir daug.

Kas ir kada sugalvojo tą pavadinimą - bezdalynė arba bezdalynės - sunku ir pasakyti, tačiau kai kurei iš tų žmonių bezdalynėmis vadinami jau ne pirmus ir ne antrus metus. Būtent už smirdinčius bezdalų pavidalo apkalbinėjimus, kuriuos skleidžia aplinkui save į visas puses.

Mes jus žinome, bezdalynės, ir mes puikiai suprantame, kuo jūs užsiimate ir kas tokie esate. Ateis laikas - pradėsim čia skelbti ir jūsų vardus bei pavardes. O iki tol - tik neapsišikit, bebezdėdami!