Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Benikotinės cigaretės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Benikotinės cigaretės pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Benikotinės cigaretės turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png

Benikotinės cigaretės - kažkodėl uždraustos, nes panašios į tikras. Išties tai gi būtų gal ir neblogas išradimas, nes norintys mesti rūkyti gali tokias naudoti ir atsikratyti to reflekso, susijusio su išsivysčiusia priklausomybe nikotinui ir poreikiu rūkyti. Taigi, bent kažkiek save apgaudamas, rūkalius gali taip pasilengvinti savo gyvenimą.

Daromos tos benikotinės cigaretės iš kažkokių žolių ar tai šieno, kuris kvapu kiek primenantis tabaką, bet jokio nikotino neturi, todėl ne tabakas. Taigi, kaip ir nekenkia. Tačiau biurokratai sako kitaip.

Štai, kodėl Lietuvoje nėra benikotinių cigarečių:

  • Kadangi jos savo išvaizda panašios į cigaretės, bet nėra tabako gaminiai, jas pardavinėti draudžiama, kadangi draudžiami visi į cigaretes panašūs daiktai
  • Kadangi jos nėra tabako gaminiai, jas draudžiama pardavinėti ir kaip tabako gaminius, kadangi jos nėra iš tabako

Tokiu būdu uolūs biurokratai uždraudžia benikotines cigaretes, kadangi jose nėra nikotino. Taip biurokratai kovoja prieš rūkymą.