Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Beata Tiškevič

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Beata Tiškevič - taigi ikona, šviesulys ir nuodėmių atpirkėja, nes kur moterys drovisi ir bijosi, o vyrai išvis baidosi, tai Beata Tiškevič ima ir pradeda šnekėt. Ir paskui, kad ir kiek bebūtų ašaipų iš jos, visgi žmonės ima reaguoti ir galvoti, ir paskui pasikeičia.

Paprastai būna gi pavyzdžiui, kaip buvo su mėnesinėmis: visi nieko nešnekėdavo, o nebent kokią užuominą tik pasakyt išdrįsdavo. O atėjo Beata Tiškevič ir ėmė kalbėti, kad jai negėda mėnėsiniu, kad ji didžiuojasi, kad niekas nesupranta, kaip kraujai varva ir kaip skauda ir kaip būna kad sunku ir taip toliau. Ir šekėjo šnekėjo, pakol visur prasidėjo isterikos, kad kodėl čia Beata Tiškevič apie tai šneka, nes ji gal nenormali ar ką. O galų gale baigėsi tuo, kad dabar visi šneka ir nemato vargo.

Tiesa, kartais būna ir visokių nesąmonių, kaip kad buvo kokie tai verktiniai: iš savo prigimtos jautrios širdies Beata Tiškevič kartą susigraudino baisiai, prikūrė sunkiai suvokiamų fotografinių vėjų, kur apsiverkusius vyrukus fotkino ir paskelbė, akd čia vat pasigailėkit, kokia graudi kariuomenė. Tai paskui buvo daug patyčių ir niekas jokios nuomonės nepakeitė apie nieką.

Bendrai tai daug kas sako, kad Beata Tiškevič yra kokia tai isterikė, bet mes tai galvojam, kad ji šiaip tokia savaime, ir be isterijų, nes tiesiog tokia štai yra.

O dar gandas sako, kad Beata Tiškevč atidarė kažkokį seks-šopą, kuriame prekiauja vibratoriais.