Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Bankas Lietuvos verslas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Bankas "Lietuvos verslas" - dar vienas iš krūvos įvairiausių bankrotų, katrie vyko per bankų griūtį, katra, savo ruožtu, vyko daugiausiai tarp 1994 ir 1996. Tai tada tarp daugybės bankų užsilenkė ir anokia kontora, katra vadinosi "Lietuvos verslas", o taip pat turėjo ir bankininkystės teises, kitaip tariant, buvo bankas, o ne šiaip sau. Tai šitas bankrotas buvo labai simboliškas, nes kai kurie žmonės taip ir suprato, kad Lietuvos verslas bankrutavo, išvogė visus pinigus ir paliko žmones ant ledo.

Gi išties tai tebuvo tik viena iš daugelio įvairių kontorų, o įdomumas čia buvo toksai, kad bankroto procedūra jam užsitęsė ištisus 7 metus, kitaip tariant, tiek pat, kiek ir Litimpeks bei Tauro bankui, o tas jau verčia galvoti, kad ne taip jau viskas čia buvo paprasta, o makliavonių kažkokių galėjo būt, todėl taip ilgai ir tęsėsi, nes juk tais laikais bankai buvo maži, taip kad ir šitas "Lietuvos verslas" dydžiu neišsiskyrė.

Vienok gal ir dėl to, kad neaišku, o gal ir dėl to, kad žodžiai pavadinime pernelyg įprasti ir neįsimenantys, atrasti kažką daugiau apie šitą banką internetuose sunku, taip kad 1995 apsibankrotinusi įmonė taip ir lieka pakolei kas šešėlyje bei tinkamai nenušviesta.