Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Banga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Banga vis dar naudoja senąjį logotipą dar iš 2002-ųjų, kai priklausė Bitei.

Banga - ilgai gyvavęs, ir netgi iki galo nenudusęs interneto puslapis. Dar vadinamas Bitėpliusu, nes taip pervadintas buvo. Labai primena One, bet žymiai prasčiau realizuotas.

Koncepcijos lygmenyje - tai visa ta Banga buvo išskirtinis nesusipratimas: mažamečiams skirtas socialinis tinklas permaišytas su pošlykščiu pažinčių puslapiu, visiškai nesąmoninga bloginimo sistema (baisesnės dar nesam matę) ir kažkokiomis verslo naujienomis. Ir dar su kažkokia Bitės telefonų parduotuve. Manau, kad galima įsivaizduoti, kas per briedas gaunasi. Nenuostabu, kad nėra nei vieno dėmesio verto veikėjo, kuris trintųsi Bangoje.

Bendrai tai reikia pasakyti, kad Banga buvo galgi pirmas socialinis tinklas Lietuvoje, tai dėl to nemažai ką pakeitė, o vienu metu turėjo ir labai stabilią bei aktyvią bendruomenę. O ir kartu buvo viena iš pirmų blogofermų, tik kad blogai ten buvo tokie nykūs ir baisūs, kad netgi į blogus nepanašūs. Netgi LiveJournal blogai, palyginus su Banga, atrodė kaip grožio, patogumo ir galimybių stebuklas. Nagi bet visvien blogai kažkokie, ir netgi kažkokie blogeriai ten būdavo, tai nuneigti nesigauna.

Dabar gi Banga jau seniai merdi, nes niekam neįdomu.

Upd: Dabar Bangą vėl bando atgaivint - ją iš Bitės pasigriebė TV3. Bet kažkaip tas bandymas feilinasi, tai gal jau greitai Banga išnyks.


Citatos iš Bangos ir Bitėpliuso


Televizorius "Banga" neatrodė gražiai, nors ir atrodė moderniau už kitus sovietinius aparatus

Visai kita Banga - televizorius

O dar buvo nelabai ilgai gyvavęs toksai brendas, kuris buvo skirtas televizoriams, gamintiems Lietuvoje. Pagal savo didumą tai buvo panašiai, kaip Tauras, bet gaminti ne Šiauliuose, o Kaune, kaip ir jau anksčiau tenai gamintas Šilelis.

Niekuo geru televizoriai "Banga" nepasižymėjo, išskyrus nebent dizainą, kuris, skirtingai nuo kitų SSRS kurtų televizorių, atsiliko nuo Vakarų ne 20, o tik kokiais 10 metų. Dar čia savo pridėdavo tai, kad plastmasės gauti padorios nepavykdavo, kažkodėl gaudavo tik kokių nors baisių spalvų. Tai paskui ir būdavo, kad gal dar nieko atrodytų tas televizorius, bet kad korpuso spalva - tai tiesiog kaip šūdas su burokėliais.

Vėlyvieji Banga televizoriai turėjo jau infraraudonąjį distancinį valdymą (t.y. kur su pulteliu tokiu), tai atrodyti turėjo kietai, bet kad tuo metu jau ir SSRS subyrėjusi buvo, tad Lietuvoje buvo pilna kitų, daug geresnių televizorių iš Japonijos ar Pietų Korėjos, turinčių visokius teletekstus ir kitus privalumus. Taip kad Banga, palyginus, visvien atrodė prastokai.