Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Banga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Banga - ilgai gyvavęs, ir netgi iki galo nenudusęs interneto puslapis. Dar vadinamas Bitėpliusu, nes taip pervadintas buvo. Labai primena One, bet žymiai prasčiau realizuotas.

Koncepcijos lygmenyje - tai visa ta Banga buvo išskirtinis nesusipratimas: mažamečiams skirtas socialinis tinklas permaišytas su pošlykščiu pažinčių puslapiu, visiškai nesąmoninga bloginimo sistema (baisesnės dar nesam matę) ir kažkokiomis verslo naujienomis. Ir dar su kažkokia Bitės telefonų parduotuve. Manau, kad galima įsivaizduoti, kas per briedas gaunasi. Nenuostabu, kad nėra nei vieno dėmesio verto veikėjo, kuris trintųsi Bangoje.

Bendrai tai reikia pasakyti, kad Banga buvo galgi pirmas socialinis tinklas Lietuvoje, tai dėl to nemažai ką pakeitė, o vienu metu turėjo ir labai stabilią bei aktyvią bendruomenę. O ir kartu buvo viena iš pirmų blogofermų, tik kad blogai ten buvo tokie nykūs ir baisūs, kad netgi į blogus nepanašūs. Netgi LiveJournal blogai, palyginus su Banga, atrodė kaip grožio, patogumo ir galimybių stebuklas. Nagi bet visvien blogai kažkokie, ir netgi kažkokie blogeriai ten būdavo, tai nuneigti nesigauna.

Dabar gi Banga jau seniai merdi, nes niekam neįdomu.


Citatos iš Bangos ir Bitėpliuso