Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Bandiūgos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Jaunų, dar nevisai subrendusių bandiūgų būrelis pramogų zonoje, štai kokie visi linksmi, o tai tik įrodymas, kad paprasčiausiai jaunimas neranda užsiėmimo tinkamo, tai štai taip ir reikia gi jiems padėti, sukurti jų augimui, vystymuisi ir tobulėjimui tinkamas sąlygas

Bandiūga - tai jau ne šiaip banditas, o koks nors ten iš organizuotų gal, o gal ir tik tai taip vat nekaltai apšmeižtas, nes pavyzdžiui išvaizda tokia, pavyzdžiui, treningais apsirengęs, snukis neskustas, ant kaklo cepūra, užsikačialinęs dar, žvilgsnis iš padilbų, roža nieko gero nežadanti, tai vat taip nekaltas žmogus gali staiga būti išvadintas negražiai.

Tai aišku, išsivysto tai paprastai iš visokių pacukų ten, ir susiburia nusikalstamos gaujos, o galėtų vat būti kokie nors sportininkai, ar ten šaškėmis žaist ir darbą dirbt, tai gal ir tokių esama, todėl ir sakome čia, kad negalima pagal išvaizdą apie žmones spręst.

Apsauga visokia yra ne bandiūgos

Tai žinoma, anksčiau neretai apsauginiai būdavo atrenkami maždaug tokie visokiose firmose, tai ir dabar nemenkai tokių būna, o seni pirdylos dar prisimena, kaip nuveidavai į kokį nors supermarketą apsipirkt, tai keli tokie apsauginiai stovėdavo kur prie kasų ir visus pirkėjus nužvelginėdavo, taip lyg apiplėšt norėdami.

Tai aišku dabar tik visokiuose gal antrarūšiuose naktiniuose klubuose galit pamatyt kur prie įėjimo panašių snukių, tai išsyk galit suprast, kas per publika tenai renkasi, tai aišku, kad į tokį kaboką net neverta eit.

Tai pavyzdžiui, buvo kartą tokiam pacientui tokia istorija, kad anas nuėjo į kažkokį ten naktinį klubą ir susimokėjo, o paskui išėjo į lauką parūkyt, o buvo žiema, ir paltas liko viduje, o apsauginiai ėmė ir pareiškė, kad tipo pinigus mokėk už įėjimą. O paskui tas kai pasiardė, tai pareiškė, kad jiems jo snukis nepatinka, kaip sakant feiskontrolas nepraeina. Tai tas vyrukas dar parėkavo, tai jam davė į dantis ir sulaužė akinius. Tai tada jis paskambino į policiją ir iškvietė čionai, o kaip sakant, kadangi policijai visi tokie kabokai matyt gal kažkaip kažką patepa, tai aišku policija tą vyruką supakavo ir išvežė į nuovadą. Taip kad liko anas su įrašu kažkokiu apie chuliganizmą, kurio nei nebuvo, ir be palto, ir sušalęs, ir taip toliau.

Tai čia žinoma, kad tokias kontoras puikiausiai reiktų lenkti iš tolo, nes ten tik šūdiniausiems pacukams tereikia lankytis, o tie kadangi neturi pinigų, tai irgi ten nesilanko. Tai dar galim pridurt, kad ta bandiūgų kontora sėkmingai paskui užsilenkė po kokių metų.