Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Balandžio 30

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Balandžio 30" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Balandžio 30 - tai mėnesio Balandžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 30. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Balandžio 30 diena dažniausiai būna kartą per metus, Balandžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Balandžio 29 ir prieš Gegužės 1 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

Audrius Butkevičius
  • Daugelis prisimena, kad šiandien prieš daug metų, 1945 metais atseit numirė Adolfas Hitleris, nors kiti sako, kad visai jis nenumirė, o išplaukė į Antarktidą, o gal ir dar kažkur toliau, tuo tarpu kiti pasakoja, kad ano lavonas buvo atrastas kažkokiame šiukšlyne Gegužės 2, o paskui paskubomis sudegintas, kad niekas neatpažintų. O išties tai gi visai kitaip - dokumentai rodo, kad greičiausiai pabėgo Hitleris kažkur į Argentiną, kur ir numirė po daugelio metų.
  • 2009 metais įvyko „Fronto“ partijos prezidiumo posėdis, kuriame buvo priimtas sprendimas pašalinti Audrių Butkevičių iš partijos.
  • 2009 metais pilietinės visuomenės instituto programų direktorė dr. Rūta Žiliukaitė pristatė 2008 metais atliktą tyrimą apie Lietuvos pilietinės visuomenės galią. Tyrimo rezultatų duomenimis, dauguma Lietuvos piliečių jautėsi neturį jokios įtakos visuomenei svarbiems sprendimams. Dauguma šalies gyventojų buvo įsitikinę, kad užsiimti pilietine veikla yra rizikinga. Žmonės manė, kad labai tikėtina pilietiškai aktyviam žmogui prarasti darbą (taip buvo įsitikinę 66 proc. apklaustųjų), būti laikomam keistuoliu (59 proc.), sulaukti viešo užsipuolimo ar šmeižto (67 proc.), sulaukti grasinimų susidoroti (64 proc.).


Dar apie Balandžio 30

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Balandžio 30: