Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Balandžio 28

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Balandžio 28" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Balandžio 28 - tai mėnesio Balandžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 28. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Balandžio 28 diena dažniausiai būna kartą per metus, Balandžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Balandžio 27 ir prieš Balandžio 29 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

Donatas Banionis
  • 1986 metais šios dienos ankstyvą rytą Švedijoje esanti Forsmarko elektrinės sauga sukėlė baisų aliarmą, kad įvyko branduolinė katastrofa. Elektrinėje prasidėjo panikavimas, tačiau niekas nepastebėjo, kad bent kažkas būtų ne taip. Elektrinės darbuotojai pranešė į kažkokią ten Švedijos branduolinio saugumo tarnybą, ta ėmė tikrinti ir atrado, kad ir kitur Švedijoje pilna radioaktyvumo, kuris akivaizdžiai atsklidęs iš kažkur kitur. Pasikėlę meteorologinius duomenis, švedai nutarė, kad čia greičiausiai sprogo atominis reaktorius, esantis kažkur SSRS, apie tą ir paskelbė visam pasauliui. O tada jau vakare SSRS per TV paskelbė, kad visgi kažkas įvyko Černobylyje, bet visvien sakė, kad nieko baisaus, viskas kontroliuojama, nėra ko jaudintis.
  • 2009 metais Donatas Banionis šventė 85 - ąjį gimtadienį.
  • 2009 metais Seimas turėjo priimti Mokslo ir studijų įstatymą. Švietimo ir mokslo ministras sakė, kad įstatymas užtikrins kokybiškesnį mokslą. Tuo metu oponentai tvirtino, kad įstatymas gali neužtikrinti teisės į nemokamą mokslą geriausiai besimokantiems studentams.


Dar apie Balandžio 28

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Balandžio 28: