Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aurimas Frankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Aurimas Frankas

Frankas - tarsi burtažodis, užkeikimas koks visoje Aukštaitijoje: juo gąsdinami vaikai, savivaldybės tarnautojai, visokie politikieriai. Kur tik nežiūri, ten "Franko ausys kyšo". Biržiečiai dreba, išgirdę Franko pavardę, visur jį įtaria nešvariais darbeliais, net gi galvoja, kad jis - Pilkasis kardinolas, Šešėlinis valdovas ar dar koks biesas, nes, iš esmės, susidėjęs su destruktyviosionis profsąjungomis.

Nors ir skelbiasi esąs konservatorius, Aurimas Frankas, faktinai yra komunistas


Upd. Aurimas Frankas buvo pašalintas iš konservatorių gretų, nes kažką labai užantyje slėpė, o jojo nedraugai sako, kad jis - labai arogantiškas ir turi kažkokių "neigiamų savybių"...