Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Auksinis kardas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tipiškas Auksinis Kardas su eponiminiu vardo simboliu rankose

Auksinis kardas (taip pat Auksinis Kardas) - vienas iš populiaresnių lietuviškų vardų. Kilmė iš visko sprendžiant indėniška - paplito kai prisižiūrėjo lietuviai rusiškų filmų apie Vinetu ir suprato, kad vardas iš dviejų žodžių yra žymiai solidžiau. Kildinimas iš kinų kalbos nevykęs, nes tais laikais, kai vardas paplito, dar nebuvo visokių "Auksinių Drakonų" ant kiekvieno kampo. Dėl vardo populiarumo jį būtų galima pilnai naudoti dokumentų blankų pildymo pavyzdžiuose, bet suabejota ar silpnesnio intelekto piliečiai nepradės painiotis ir vietoj pavardės rašyti Kardas, dėl to buvo sugalvotas Vardenis Pavardenis, kurio skambesys geriau atskleidžia autorių idiotizmą.

Auksinis kardas dėl savo populiarumo prastesnės fantazijos žmonių naudojamas siekiant išsaugoti savo privatumą ir neatskleisti tikrojo vardo.

Šis vardas taip pat turi pasisekimą romantiniuose santykiuose - per pirmąjį pasimatymą taip prisistato vaikinas, kuris dar nėra įsitikinęs ar verta pasisakyti tikrąjį vardą, bet kartu subtiliai perteikiama seksualinio pobūdžio užuomina apie galimybę santykius plėtoti (nors dažnai kardas toli gražu ne auksinis, o ir kardu jį pavadinti būtų grynas juokas).