Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Auksė Aukštikalnienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Auksė Aukštikalnienė

Auksė Aukštikalnienė - tiesiog nuostabus žmogus buvo, tikra legenda. Moteris, kuri turėjo savo nuomonę, savo valią ir daugybę energijos, tą valią ir nuomonę išreikšti.

Auksė Aukštikalnienė buvo viena iš nedaugelio žmonių, dar gūdžiu sovietmečiu išdrįsusi išeiti į garsųjį mitingą prie Adomo Mickevičiaus paminklo - būtent tada, 1987 metų rugpjūčio 23 dieną buvo pirmą kartą viešai įvardinta, kad Sovietų Sąjunga okupavo Lietuvą, o su nacistine Vokietija dar ir pasirašė Molotovo-Ribentropo paktą, kuriuo pasidalijo Europą tarpusavy. Visi šio mitingo dalyviai vėliau buvo persekiojami saugumo, daugelis - suimti, net be teismų tampomi po kalėjimus, tardomi, terorizuojami.


Šiaip įdomu

Garsusis Aukstės Aukštikalnienės skambutis į Telekomą
  • Jau nepriklausomos Lietuvos metais Auksė Aukštikalnienė labai neapgalvotai įsitaisė telefono numerį "223322" - tą patį, kuris buvo reklamuojamas multike apie Karlsoną, kaip kažkokios vaiduoklių tarnybos numeris. O ir į taksi telefoną irgi panašus. Tai tuo numeriu daugelis skambindavo - kas su vaiduokliais pašnekėt, o kas - taksi išsikviest. Ir gaudavo moralų.
  • Kartą vieną iš Aukstės Aukštikalnienės telefonų atjungė Telekomas, atseit už nesusimokėjimą, o iš ties - dėl savo pačių bardako, kai pinigų susiskaičiuot nemoka. Tai Aukstė Aukštikalnienė ilgai aiškinosi, kol kažkuriuo momentu nepratrūko ir neiškeikė Telekomo. Kadangi pokalbis buvo įrašinėjamas, telekomo vadovų sprendimu (o ne šiaip darbuotojų - pastarieji prie šių įrašų jokio priėjimo neturi) pokalbis buvo paskleistas internetuose. Kur staigiai išplito, o Telekomas visiškai susikompromitavo tuo, kad platina tokius įrašus. Aišku, kaip visada, kaltų nieks nerado.