Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Augustinas Žemaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Augustinas Žemaitis - pagarsėjęs pseudoistorikas, įdomus dar ir tuo, kad ne tik kuria pseudoistoriją, bet skirtingai nuo daugumos panašių, dar ir pripažįsta, kad šioji istorija - visai ne tikra, o alternatyvi. Tai čia gaunasi panašiai, kaip Pipedija, tik pagal istorikus, kokiam nors Bumblauskui tiktų.

Tai šioji Augustino Žemaičio istorija vadinasi "Betisadas" (orig. Bethisad), ir Lietuva ten galingesnė, netgi kolonijų turi.

O šiaip Pipedija pateiktų čia vertinimą: Augustinas Žemaitis yra šaunuolis, nuostabus žmogus, netgi naujasis Lietuvos didvyris būtų, garsinantis Lietuvos vardą pasaulyje!