Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Augusta Kava

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kažkas Netaip - garsus ir populiarus blogas, katrą rašo Augusta Kava. Čia dar mums labai įdomu, kaip tenai taip susidaro, kad Netaip yra vienas žodis, čia gal specialiai, kad visokie kalbonaciai pasiustų ir paskui įnirtingai putotųsi, negalėdami kažko padaryt.

Puiki ir miela mergina dalyvavo SOPA protestuose, o paskui nepagailėjo laiko, sėdėdama ir rinkdama visų protesto dalyvių sąrašą[1], kad galėtų juos pareklamuoti, o tai paskui pusę to sąrašo nusikopijavo atvirai Pipedija, nes mums neužteko kantrybės savarankiškai viską surinkt. Užtatai reiškiame gilią ir dėkingą padėką.

Dar paskum kitas blogeris Skirtumas taip rašė: "Augusta, esat išmanlyva ir gudra mergina", į ką virtualiai Augusta Kava raudonavo. Dar sako kiti, kad internete moterų nėra, bet galgi čia ne tas atvejis...

Gi šiaip jau echidnai rašo apie visokius protingus reikalus ir neieškodama kišenėje ar kokioje kitoje angoje žodžio, taip kad verta paskaityt labai.


Dar žr.

Čia jau būtinai aplankykit Augustos Kavos tinklaraštį - http://kazkasnetaip.wordpress.com/


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://kazkasnetaip.wordpress.com/2012/01/18/protestuojame/