Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Audrė Kontrimaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Patsai tasai pranešimas, kuris visu gražumu apskriejo visus lietuviškus internetus

Audrė Kontrimaitė - giliai nusipelniusi moteris ir kovotoja už teisibę, nes visada gynė Mergaitę ir rūpinosi, kad nebūtų neteisibė Lietuvoje ir nebūtų grobiami vaikai iš visokių prekybos centrų.

Štai kartą aptikusi iš kažkur pranešimą, kad visokie Akropoliai tapę kažkokių vaikų prekeivių gūžta, anuos išplatino ir patapo pajuokos taikiniu visiems, kam papuola. Nes senos siaubo istorijos vaikams apie tai, kaip juos kažkas prekybcentriuose pagrobs, žinomos jau gerą pusę šimtmečio.

Taip Audrė Kontrimaitė 2012 metų gražų berods gal birželį ėmė ir save įsiamžino internetuose. Dar beje, ilgokai visi galvojo, kad ta Audrė Kontrimaitė esanti ne tikras žmogus, o kažkoksai ten klonas, betgi kai policija ėmė tirti, tai paaiškėjo, kad čia asmenybė visgi iš realo.


Garsusis Audrės Kontrimaitės pranešimas

Štai jums visas tas pranešimas visame gražume:

DĖMESIO DRAUGAI!!!!! Visų miestų AKROPOLIUOSE yra masiškai grobiami mažamečiai vaikai ir išvežami į užsienį, kaip organų donorai! AKROPOLIO valdžia bando tai slėpti ar gali tai būti? PLATINAM

Tai vat tokį tekstą žmonės kai paskaitė, tai paspringo tuo, ką valgė ir paleido per visus internetus, nes tokie kliedesiai - tai didžiausia metų mėmė, gal netgi didesnė, nei Mustažman ir Teip kartu sudėjus.


Durnos pasakos apie prekybos centruose grobiamus vaikus

Kadaise vaikų grobimo pasakas sugalvojo matyt visokie amerikonai, kurie pamatė, kad didelėje parduotuvėje vaikas gali pasimesti, jei nesilaikys arčiau tėvų. Tai taip jiems ir paaiškindavo apie baubą kokį nors, kad jei pasimes, tai blogi žmonės pagrobs. Tačiau vaikai truputį paaugdavo ir jau gerokai pagražintas istorijas apie grobimus imdavo pasakoti vieni kitiems.

Taip ilgainiui išsivystydavo pilnavertės pasakos apie tai, kaip kažkur kažkokiame prekybos centre kažkas pagrobė kokį nors vaiką, perrengė ir netgi galvą nuskuto plikai, kad tėveliai neatpažintų, bet policija ėmė ir surado tą vaiką kažkur tualete su visais pagrobėjais.

Dar vėliau tokios istorijos tapo visišku prankinimu ir atsiradus internetams, ėmė plisti, kaip kažkokie virusai, panašūs į tuos, kur siūloma persiųsti kokį nors šūdlaiškį visiems pažįstamiems ir tada aplankys laimė arba kokia nors kompanija duos daug pinigų arba išgelbės kokį nors vaiką nuo vėžio, o kas nesiųs, tai susirgs sifiliu, psichikos liga ir spuogais, o paskui numirs.


Visuomenė reaguoja į Audrę Kontrimaitę

O galų gale paaiškėjo, kad Audrę Kontrimaitę visiškai užtrolino kažkokia Regina Žukauskienė, katra pripasakojo vėjų ir paskui tais vėjais Kontrimaitė ir patikėjo, nes matyt entelektas toks

Štai taip ir gavosi, kad kai Audrė Kontrimaitė pradėjo skleisti savo kliedesius, tai minia visokių panašias pasakas girdėjusių veikėjų ėmė iš jos laidyt izdevonus, prankint ir visur platint. Bet vienok ant šito kliedesio ėmė ir drastiškai pasimovė patsai Artūras Melianas, pareiškęs, kad kažkokia policija turi tirti kaip ten kažkas grobiami ir sustiprinti saugumą. O pačio kažkurio Akropolio vadovybė nutarė kovoti su kliedesių skleidėjais ir iškėlė kažkokias bylas, kurių ėmėsi kažkokios prokuratūros.

Taip kad čia matome, jog ant kliedesių užkibo ir patsai VRM ministras, ir didžiulė prekybos kontora, taip kad jų entelektai matyt irgi ne kokie, o panašūs, kaip ir tos Audrės Kontrimaitės galimai.

Paskui dar visokia bukiausia žiniasklaida su visais savo žurnalizdais kliedėjo, kad ta Audrės Kontrimaitės informacija paniką kažkokią sukėlė kažkam. Tai čia neslėpė agonijos visi tie žurnaliūgos, nes jei ką ir sukėlė, tai tik begalę lolzų visiems, kas tik šitą istoriją ir paskui buvusias nesąmones kas nors matė.