Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Audinė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Audi visad puikiai atpažįstama iš keturių sukryžiuotų žiedų, taip kad nesupainiosit su kokiu traktoriumi, čia jau visai nepanašu būtų, betgi dėl funkcinių navarotų Audi yra puikiai mėgstama įvairių kaimiečių, nes puikiai tinka visokim bulvėm vežiot

Pradžioj buvo audinė. Po to ubagė, sotkė. Vėliau - perechodas. Dar vėliau bulka. Toliau beškė. Iš karto ir ceškė. Paskui ir A6 atsirado. Tuo pat metu ir A8, beveik tuo pačiu metu ir A4. Toliau jos visos tobulėjo. Bet...

Pastatykite bulką ir naujausią A4 vieną prie kitos. Visos jos turi panašių bruožų. Štai jums ir Darvino evoliucijos teorija.

Tai dar šiaip sakoma, kad vokiškos mašinos išties ir yra tiktai Audi, o visokie BMW ir Mercedes - tai arba iš mandrumo, arba pigesni pamėgdžiojimai, kaip VW.

Dar Audi yra mėgstama kaimiečių, kurie veža daug bulvių, mat Audi sukūrė dideles bagažines savo modeliams. Ne paslaptis, kad Audi dizaineris buvo paimtas pirštu bakstelėjus ir net nežiūrint, ar dizaineris moka piešti ar ne. To pasekoje matom identiškus modelius - ar b4 ar c4, visi modeliai vienodai atrodo iki pat gūdžių 2005 metų. Beje, senai žinoma, kad audi be dujų, kaip boba be papų. Ir dar, neoficialiais duomenimis, Audi skaičius Lietuvoje viršija gyventojų skaičių,ko pasekoje išeina taip, kad jei palieki savo mylimiausią audelę Maximos aikštelėje, išėjęs iš parduotuvės gali ir nerasti savo mašinos - juk aplinkui lygiai tokios pat audi, kitų markių automobilių vienetai. Tai sėdi į bet kurią ir važiuoji.

Blogiausias faktas apie audi vairuotojus yra tas, kad jie verčiau mamas, tėvus, švogerius,seses ir brolius parduos, nei leis pasakyti bent vieną blogą žodį apie jųjų audeles. Šį požiūrį pukiai iliustruoja lietuvių liaudies daina „audi 100“. Išskirtinis šių "unikalių" automobilių vairuotojų požymis - visiškas KET ignoravimas.

Didžiausias lietuviškas audi klubas internete yra biteplius.lt, skyrius auto.Banginiai. Greitu metu bus pataisyta i audi.Banginiai. Bendromis pastangomis bus siekiama, kad Vilniaus Gedimino prospektą pervadintų į audi 80/100 prospektą. Šią ir kitas audi idealogijas galima rasti minėtame audi klube, tik atminkite, jog už blogą žodį jus gali išvežti į mišką samanų paskabyti tol, kol deramai atsiprašysite Audelės.


Audi 100 - vokiška kokybė niekad nepaves
Visgi žmogų gali išvežti iš kaimo, bet kaimo iš žmogaus - ne...


Istoriniai įdomumai apie Audi

Audi kompanija buvo įkurta gan įdomiai - pradžioje koksai tai Augustas Horchas, puikus inžinierius, įkūrė Horch kompaniją, ale iš tos buvo išmestas. Paskui jau, kadangi prekinis ženklas priklausė tai Horch, antros firmos tuo pat vardu kurti negalėjo, tai išvertė savo pavardę į lotynų kalbą ir gavosi Audi.

Tai paskui jau gavosi taip, kad kažkaip ta Audi kompanija surijo ir tą Horch, ir dar kelias, tokias kaip Wanderer bei ilgą laiką garsi DKW, tai šitaip susidarė toksai koncernas Auto Union. Ir štai tada vaizduojant dvasingą apsijungimą, 1932 metais buvo sukurta toji Audi emblema su keturiais žiedais. Dar kaip sako, ta emblema buvo nusižiūrėta nuo Olimpiados, bet vienas žiedas pašalintas dėl kažkokių neaiškių sumetimų. Tai paskui buvo visokie įtarimai, koksai gi tasai žiedas pašalintas, kokį žemyną simbolizuoja, kuriame Audi negali važinėt?

O dar paskui tą Augustą Horchą tas naujas koncernas irgi išmetė kažkaip, taip kad jam ir nelemta buvo. O dar paskui gavosi taip, kad VolksWagen ėmė ir surijo visą Audi, tai paskui buvo daug įdomių Audi mašinų, kurios tik keliais užlipintais ženkliukais tesiskiria nuo VW - andai būdavo, kalbies su kokiu kampuotos Audi 80 savininku, kodėl visas salonas ir išvaizda kaip pas Jetta, o tas ir aiškina, kad čia tik išvaizda, o važiuoklė ir variklis - tai nuo Passat.

Dabar gi Audi mašinos yra vėlei garsios, nes kažkaip VolksWagen vadovybė kartą nutarė, kad tegul ta Audi paskirai daro biznį aukštesnėje mašinų klasėje, o paskui keistai gavosi, kad kai liko be Audi, tai pats VolksWagen ėmė į aukštesnę klasę taikyt...