Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aušrimantas Grigaliauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aušrimantas Grigaliauskas bandė tapti Klaipėdos savivaldybės Tarybos nariu prieš gerą dešimtmetį, o paskui buvo pričiuptas, bet niekas nieko neįrodė!

Uostamiesčio pareigūnai 2001 verslininką pričiupo, jo firmos sunkvežimy aptikę krūvą nelegalios marichuanos, vežamos iš uosto, bet kaip paaiškėjo, nei ten verslininkas kaltas, nei ten vairuotojas, kuris nieko nežinojo, nei ten dar kažkas, o paskui tik pyst ir paskendo tas vairuotojas, o pareigūnai kažkaip nerado jokių įkalčių, nes ekspertizė nustatė, kad ten ne marichuana, o kažkokios atsitiktinės samanos, vat štai jums ir prašom!

Tai dabar galim laukt, kad ir vėl gal verslininkas prasisuks, vat ir bus gal pagaliau Klaipėdos miesto Tarybos narys Aušrimantas Grigaliauskas, o gal net ir meras pataps, juolab, kad ir šiojo brolis Minvydas Grigaliauskas irgi žinomas verslininkas, į politiką kadais taikęs gal ir vėl sugrįš.