Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Atsinaujinantys vietiniai energetikos ištekliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Atsinaujinantys vietiniai energijos šaltiniaiLietuvos atveju tai šienas, gyventojų išmetamosiomis dujos, malkos, molis, kiaulių srutos, A. Mamontovo daina „Laužo šviesa“, debesys, vėjas, saulė, pilnatis.

Kiaulių srutų perspektyvumą rodo plintančių Danijos kiaulidžių mąstai, be to nemaža dalis tiek valdžiažmogių, tiek eilinių piliečių sparčiai kiaulėja lyginant su atgimimo laikais.

Problemų gali būti su gyventojų išmetamosiomis dujomis, nes pasak kai kurių komentatorių kubiloidai taip nualino šalį, kad didžiąją dalį LT gyventojų sudarantys pensininkai ir bedarbiai nebeturi už ką pavalgyti, kad tuoj pradės ryti savo po pagalvėmis laikomus pinigus. Tad dėl šių priežasčių kaip badmyriavimas, išskiriamų lokaliniu lygiu žmoginių dujų kinetinė energija labai menka, todėl reikėtų importuoti šį dalyką iš geriau gyvenančių EU valstybių, Rusija ir Baltarusija netinka nes ten daugiau geria nei valgo.

Siūloma naudingesnė ir dar nesvarstyta alternatyva – energija apsirūpinti iš padidintos galios Kėdainių krematoriumo. Galima pagrįsti moksliškai ala jokio turto per ilgus darbo metus Lietuvos banke neužgyvenęs, bet kitus ekonomikos mokantis Raimondas Kuodis (pagal 2012 m. deklaracijos duomenis). Pakalbėkime:

1. Pigi ir gausi, atsinaujinanti vietinės kilmės žaliava. Jokios finansinės ir energetinės priklausomybės ir kreditų. Mirštamumas LT yra be galo didelis, o gimstamumas beveik minusinis tad klausimų šioje vietoje neturėtų kilti. Nemaža dalis emigrantų irgi norės atgulti gimtojoje žemelėje. Pritrūkus žaliavos galime išsivežti pigesnių variantų iš trečiojo pasaulio. be to estai ir latviai jungiasi, gal ir lenkai dasidės.

2. Strateginė padėtis labai gera, Lietuvos vidurys, kas suponuos mažus žaliavos gabenimo kaštus. Be to kaime mirštamumas didesnis, tikrai čia nebus žemės drebėjimų ir cunamių. Perteklinę medžiagą ir likučius galima panaudoti netoliese esanačioje Krekenavos agrofirmoje kemšant dešras ir slegiant viniotinius. Tad gyvensime ne tik šiltai bet ir sočiai.

3. Aplinkos tarša bus minimali lyginant su atomine energetika, naudojamos naujausios kongregacinės biotechnologijos. Galima išbandyti ir džiovinimą saulės spinduliuose, prapūtimą vėjo malūnuose, Nevėžio potvynių energiją.

4. Visuomenės įtraukimas į projektą. Galima organizuoti akcijas, kad panorėjęs susideginti ir tai SODROJE deklaravęs raštu mokės mažesnį naktinį tarifą visą gyvenimą, savižudžiai premijuojami 1000 litų už kartą.

5. Projekto viešinimui pasitelkti ne kokį propagandistą už pinigus A. Čekuolį, šlapiaklynį Bačiulį ar sovietmečio sužalotą A. Greitai, o moralinį autoritetą, gerbiamą A. Račą, kadangi jis dirbs beveik nemokamai – užteks padovanoto nešiojamo kompo, lenkiškų vazoninių gėlių sėklų, baltos mišrainės ir bonkės baliuje šalimais pas Viktorą.

6. Papildomus deginimo blokus statys ne pasaulinė žydauja ir ne kokie tai nieko tokioje energetikoje neraukiantys siauraakiai ryžiaėdžiai Fukušimos apšvitinti japonai, bet daugiau patirties šioje srityje iš Antrojo pasaulinio karo laikų turintys vokiečiai. Vokiška kokibe vertinama visur.

7. Ryšys su tradicijomis, įdirbis ir patirtis šioje srityje taip pat būtų privalumas. Senovės lietuviai šimtus metų masiškai degino savo mirusiuosius.

8. Pasak Merlino stebuklingo rutulio elektros kaina 150 metų į priekį sieks 0,005 cnt. už kilovatvalandę. Krematoriuminės jėgainės projekto autoriai šią kainą patvirtino parašais ir pažadėjo prisiimti atsakomybę, kad praėjus duotam laikotarpiui kaina nesikeis. Jei atsitiks atvirkščiai, šie nežinomi mokslui energetikos genijai padėję ranką ant V. PetkevičiausDurnių laivo“ prisiekė, kad atsistadydins iš užimamų pareigų.

P.S. Skubinamės pranešti, kad Kėdainių krematoriumas pelnė garbingą 2012 m. Lietuvos Metų gaminio titulą. Prizą nugalėtojams įteikė aršiai Hitachi atominės projektą atmetęs socialdemokratų galva premjeras de facto ir de jure Algirdas Butkevičius. Taigi mielieji, atkreipkite dėmesį, jog Pipedijos kliedesiai ir pranašystės pildosi nelygint kokio Pavelo Globos, Nostradamuso ar kortiožnikės Vangos.