Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Atominė bomba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Atominės bombos)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Atominė bomba - tai tokia branduolinė bomba, kur sudaryta iš urano ar plutonio,o kad juos pagamint užtenka turėt branduolinę jėgainę,tai čia ir lietuva galėtu bombikę kad ir nedidukę turėt ir gasdint jankius. Čia gal po visokias branduolio fizikas nesikapstant, verta tik tiek pasakyti, kad tų bombų SSRS ir JAV pasigamino po keliasdešimt tūkstančių, kitaip tariant, tokius kiekius, kad maža nepasirodytų.

O dar tos atominės bombos buvo numestos kadaise ant Hirosimos ir Nagasakio, taip kad pora miestų buvo nušluoti nuo žemės paviršiaus akimirksniu. Su visais gyvais žmonėmis, vaikais ir taip toliau.O išlikeliai apsirgo spinduline liga ir vaikščiojo apipūve it gyvi lavonai.

Kažkada dar SSRS pridirbo stipriausią visų laikų caro bombą kuri buvo tokia stipri,kad jokia bomba negali su ja susilygint.O sprogimo vieta buvo lygi kaip stiklas.

O dar tokiuose plokščiuose buvo inkurta tikra branduolinė bazė su tikrom vidutinio nuotolio branduolinėm bombom.Bombų šachtos buvo vergiškai kasamos kastuvais.Jankiams sužinojus apie tą bazę,visos bombos buvo išvežtos nežinoma kryptimi.O to vėl turbūt kiltu kažkas panašaus į karibų krizę.

O dar visokių gandų buvo, kad kadaise Karmėlavoje buvęs SSRS karinių oro pajėgų branduolinis arsenalas, kuriame saugota visokių atominių bombų daugiau, kaip tūkstantis, mat per visą Sovietų Sąjungą tų bombų buvo gal 40 tūkstančių, o arsenalų panašių - vos keliolika. Taip kad ne veltui gal Kaune sklandė gandas, kad jei tas Karmėlavos aerodromas susprogtų, tai vietoje Lietuvos liktų ištisinė dykuma.


Dar žr.

  • Tsutomu Yamaguchi - kartais žmonės su tomis atominėmis bombomis susiduria taip, kad maža nepasirodo