Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Astrologai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Astrologai - dažnai įsivaizduojami kaip žmonės, kurie turi magiškų ir visokių kitokių galių bei dėl to gali pasakyti, kokia ateitis laukia, dabartis yra ir praeitis buvo. Ir visa tai jie tarsi nustato iš to, koks mėnulis į kokią elipsę kokiam mėnesy įšoko. Kitaip ir paprasčiau sakant, šie žmogeliai - puikūs sukčiai ir taip pat sumanūs verslininkai. Dažnai manoma, kad astrologai ir astronomai - tas pats. Deja, magiškų galių turinčių žmonių dėka dabar mes turime tokį dalyką kaip orų prognozę.

Jau nuo senų senovės (kadangi laikas toks pat nerealus(realityvus netgi) kaip ir galimybė nuspėti ateitį iš dangaus kūnų) astrologai laikyti pagerbtais, užėmė gan svarbią vietą šalia įvairių diktatorių ir šiaip laisvamanių, kurie įsivaizdino save vadovais ir karaliais esant. Žinoma, tuomet (beveik kaip ir dabar) nelabai kas težinojo, jog astrologai tiesiog bijojo būti iškoneveikti, nubausti, tad, prisidengdami "stebuklingų žmonių" vardais trynėsi šalia juos galinčių nužudyti.

Valdovams (kaip ir šiaip žmonėms) atėjo į galvą mintis, kad Saulė gali būti panaši į žmogų... Žmonės visuomet turėjo lakią vaizduotę...

(įdomybė šiaip pamąstymui - kaip bus vadinami "Viduramžiai" po kelių tūkstantmečių? Juk jau nebe VIDUR AMŽIAUS ......)

Faktas: nesvarbu, kieno horoskopą perskaitysite šiandien, skaitėte vakar, ar skaitysite po metų (išsirinkite užmerktomis akimis ir durkite pirštu į aviną, dvynius ar žuvis), jis vis tiek jums tiks.


Pipedijos horoskopai jums

  • Horoskopas šiandienai - unikalus, specialiai jums skirtas horoskopas, kuris sudarytas pagal vandens ir kosmoso ženklus ir specialiai sugeneruotas pagal jūsų IP