Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Asociacija Nacionalinis interesas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Asociacija Nacionalinis interesas - kokia tai asociacija iš neaiškaus asmenų skaičiaus, kur ne tai kokie tai kairieji, ne tai dešinieji vienu metu, nes skelbiasi atstovaujantys kažkokią tautinę kairę. Matomai toksai dvilypumas atsiradęs iš to, kad teturi du narius - vienas jų Marius Jonaitis, o gi kitas - Vitalijus Balkus, tai abu rado kažkokį sutarimą, juoba kad vieną išmetė velniop tautininkai, o gi kitą išmetė kažkokie žalieji.

Taigi dar ir internetą jie savo kokį tai kuria, kur abudu deda savo straipsnius, ypačiai Marius Jonaitis, bet gi kitas reikalas, kad aiški ir jų ekonominė kryptis - daug žodžių apie nieką, bet užtat su tautiniais motyvais, o taip pat gi ir apie kažkokį internacionalą, kurį vis Vitalijus Balkus paskelbia. Vienok toksai kognityvinis disonansas nei vienam, nei kitam ko tai netrukdo.

Vienok, nors daugeliui ir aišku, kad dvelkia čia kažkokiu galimu lietuvišku nacionalsocializmu, išties gi kryptis kažkur link tokių, kaip Mūsų gretos irgi Birželio 3 grupė.