Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arvydas Stonys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Nors dalis čia esančios informacijos panaši į šyvos kumelės sapną, viskas čia patikrinta, gal netgi suderinta su aprašomuoju žmogum, jo perskaityta ir patvirtinta! Taip kad neabejokite, švieskitės, mokykitės, gilinkite savo žinias ir prisidėkite prie teisingesnės informacijos skleidimo!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Arvydas Stonys daro fokusą su pipete

Arvydas Stonys - anoks stebukladarys, artistas stebuklus daro nuo pat gimimo. Ir žiauriai, žiauriai išdurdinėja žiūrovus. Tuo jis mums ir patinka. Vat pavyzdžiui, per pasirodymą paprašo 500 litų banknoto iš žiūrovų, atseit fokusui parodyti. Arba bent jau 100 ar 200 litų. Kuo didesnio, žodžiu. Paskui įkiša į vokelį ir sudegina. Kaip sakant, tik pyst ir nėra pinigų. Tikras Lol. O žiūrovas paskui lieka be pinigų, verkia, žmona jį ūdija, visi aplinkiniai tyčiojasi - kad jūs žinotumėt, kaip mes mėgstam, kai tokie čiūdai būna.

O dar Stonys neblogai persirenginėja ir grimuojasi. Taip, kad neatpažintumėt. Todėl kaskart žiūrovai juo patiki - galvoja, kad čia kažkoks kitas žmogus.

Arvydas Stonys remia Pipediją!

Visokios istorijos

Kartą Arvydas Stonys susilaužė koją. Tada įsigijo segvėjų, kaip koks Zuokas ir ėmė ant scenos važinėtis juo, kaip cirke. Žiūrovams tai labai patiko. Įsivaizduokite tik - išlekia į sceną magas, ant segvėjaus, sugipsuotas ir dar su ramentais!