Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arnoldas Pikžirnis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Arnoldas Pikžirnis

Čia toks patapo Jaunųjų konservatorių lygos lyderiumi, žada aiškiau tvarkyti finansus (nu kur gi ne!) ir plėtoti bendradarbiavimą su organizacijomis visokiomis - tai čia irgi nieko naujo. Tai ir neaišku, kam jį tokį, kur nieko naujo nepasiūlo, lygos lyderiumi paskyrė. (Čia galime prisiminti, kad Lietuvoje esama visokių "lygų": LLL, LGL, LKL)

Paviršutiniškai pažvelgę į jaunojo politiko asmenį, aptinkame tam tikrų seksistinių nuostatų. Antai dienraštis Alfa.lt prieš trejatą metų skalbė ir citavo anuomeitinį Arnoldo Pikžirnio pasisakymą, katras, ko gero, ir tapo jojo koziriu politinėje kovoje:


Arnoldo Pikžirnio tezės:

  • Šviesti mokinius būtina, – kaip politinį lozungą rėžia kaunietis Arnoldas Pikžirnis. – Faktas, kad bendraamžiai jau turi lytinių santykių, todėl nereikia diskusijų, ar apskritai tai vyksta.“*  • Tai mes čia nelabai supranteme - gal reikėjo laukti trejus metus, kol tiems nepilnamečiams, katriems buvo adresuotas šis pasisakymas, sukaks 18 ir tie turės kokią nors balso teisę, Arnoldą Pikžirnį skirdami konservų jaunimo lygos pirminiku.

Vat taip, pasirodo, - per aną galą - daroma politinė karjera, nepilnamečių rankomis!