Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aras Lukšas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aras Lukšas - gi pagarsėjęs žurnalistas, katrasai sykį buvo kažkaip sučiuptas bene Delfio komentaruose užu galimą tautinės neapykantos kurstymą ar tai kažkokį panašų BK straipsnį, kai kažkokiais galimai necenzūriniais žodžiais plūdo kažkokius lietuvius, tai paskui byla nutraukta buvo, nes nerasta nusikaltimo sudėties, bet tai ir teisingai, nesgi visi gali išsakyti savo nuomonę[1].

Tai dabar ir vėl skandalas - gi pasirodo atradom internetuose, kad Aras Lukšas besąs galimai netgi ir plagiatorius, tiesiog ėmęs ir nukosėjęs straipsnį nuo žinomo blogerio irgi žurnalisto beigi istorijos populiarintojo Gedimino Kulikausko[2]. Tai čia dar irgi pažiūrėsim gal, kaip šita istorija vystysis, nes straipsnis tai buvo nukosėtas iš garsiojo žurnalo Verslo Klasė ir išspausdintas garsiąjame laikraštyje Lietuvos Žinios, taip kad greičiausiai kaltų bus nerasta, o tik atsitiktiniai panašumai!

Tai čia kaip sakant, aišku, visaip atsitinka, tai ir Pipedija taip sako, kad negali gi visą laiką tik dirbt, dirbt ir dirbt...

O tai irgi kadais buvo istorija, kai apie Arą Lukšą parašė kažką anoksai slaptai.lt[3], tai nors dar ir nieko neaiškaus ir blogo neparašė, betgi už tai Aras Lukšas teismais spėjo apgrąsinti visaip juos[4], kuo labai nudžiugino ir gavo apie save tokį vat paneigimą iš tojo interneto:

A.Lukšas sąžiningas, principingas, visuomet laikosi duoto žodžio, niekad nieko nėra apgavęs, niekad niekada nėra įsipainiojęs į jokius skandalus ir abejotinos reputacijos sandorius, neturi jokių ryšių su spec. tarnybomis, niekad nepasirašinėdavo straipsnių svetima pavarde, niekad niekada nesidomėjo buvusiu "antrukų" vadu Kostu Mickevičiumi ir t.t. Žodžiu, susidarėme įspūdį, jog šis vaikinas - tiesiog šventas. Gal net šventesnis už patį popiežių Joną Paulių II.

Tai čia ir Pipedija išsyk jau ir iš anksto pareiškia, kad mielas Arai Lukšai, mes čia viską jau tiek kartų paneigėm viską, kas tik pas mus parašyta, kiek tik straipsnių išvis yra, ir netgi kelis kartus daugiau, betgi specialiai tamistai mes čia dar kartą viską paneigiam ir rašom, kad tikrai netiesa ką čia rašom, nes čia gi išvis net ne apie tikrovę, o apie alternatyvią realybę mūsų internetas yra!


Gandai - gandeliai su žodžiais "Aras Lukšas"

  • Aras Lukšas neigia, kad spardė boboms į šikną: O vieną kartą tokiu kolidoruiu ėjo bobos tokios, gal kokios sektetorės ar buhalterės, tai anas įsibėgėo ir pylė pendelį vienai bobai į šikną - kad neužsimirštų:) Aras Lukšas privačiame pokalbyje taip pat sakė, kam tikrai norėtų atspardyti šikną
  • O kitą kartą tas tokioj partijos būstinėj išsitraukė revolverį ir sakė, kad visus nušaus, tai tada jam greitąją iškvietė:)
  • Dar kitą kartą tas atėjo pas tokį vyr. redaktorių ir pareiškė, kad jį atleidžia iš pareigų, tai tas Redagtorius paskum jį patį išmetė į gatvę...
  • Kitą kartą tas ėjo į darbą, tai nutarė keturiomis užlipti laiptais, nes taip, patogiau - Žemė mažiau slįsta iš po kojų. Tai tada apsauginiai paskambino kam reikia ir sako: "Pasiimkit savo bosą"
  • O dar kartą buvo kokia tai Daiva Jonikienė, tai ten išvis nesupratom, kas ten buvo.

Tai čia turim pasakyt, kad savas bičas tas Aras Lukšas, žmogus su humoru aiškiai, ir tikras Pipedijos avataras galėtų būt!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://zeppelinus.livejournal.com/8322.html?thread=176002
  2. http://gedas.livejournal.com/259629.html
  3. http://ei.libis.lt:8080/arc/2006-7-4/0/c7690984134a3780f23f30995bef5fe6
  4. http://ei.libis.lt:8080/arc/2006-7-4/0/e1a81966acaed285874b96c1a34957e2