Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ar galima šikti pro burną?

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ar galima šikti pro burną? - pilnai inmanoma jeigu kaip nors sugebėsite nukreipti šūdų judėjimo kryptį į priešingą pusę. Galite instatyt sau į pasturgalį kokį nors oro kompresorių ir paleisti jį pilnu galingumu, gal pavyks tada sukelti kokią nors indukuotą kopremeziją. Geriausia jei šitą procedūrą stebės kvalifikuoti gydytojai psichiatrai.

Visgi Pipedija moksliškai turi čia papildyti šitą reikalą patarimu geriau to nedaryti. Nes baigtis bus letalinė ir paskui visokie žurnalizdai rašys apie jus Rumunijos naujienas.

Vienok dar čia pridėsim, kad būna, kai žmonės per burną šika natūraliai - tai vadinasi kopremezija ir nieko gero nežada. Šitas dalykas būna susijęs su visišku žarnyno blokavimu, atsirandančiu dėl sunkių žarnyno pažeidimų. Pažeidimų priežastys gali būti įvairios - ir infekcinės, ir su apsinuodijimais susijusios, ir dar kokios nors. Viskas veikia labai paprastai: jūs suvalgote maistą, skrandis nugabena jį į žarnyną, ten maistas apsivirškina, bet kadangi neišsikakoja, tai grįžta atgal į skrandį. O tada jį ir išvemiate.

Tuo atveju, jei pastebėsite, kad vemiate kažkuo panašiu į išmatas, turėkite omeny, kad gyventi jums liko labai nedaug. Vienintelis šansas - skubiai kreiptis į gydytojus, kurie gal ir padės. Be gydytojų įsikišimo išgyventi šansų neturite, todėl keliausite tiesiai į gydomąjį morgą.