Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arūnas Paukštė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Pažįstamas nuo Kaišiadorių seklių ir tardytojų gildijos. Kažkieno sakoma, kad jam nieko nereiškia kvočiamąjam į panages vinis kaišioti.

Nūnai minimas Tomo Čyvo analizėse, komentuojant saudumiečio mokslinį darbą terorizmo tema. apžvalgininkas bukvaliai tyčiojasi iš Autoriaus, pateikdamas tokią citatą portale Balsas.lt:

"Paaiškėjo, kad tarp mokslinio darbo šaltinių puikuojasi www.wikipedia.org, internete patalpinti studentų darbai ir, žinoma, www.Slaptai.lt. Visiškai įtikėtina, kad jei tuo metu jau būtų egzistavusi www.pipedija.lt, būtų pasinaudota ir šiuo informacijos aruodu."[1]

Tai laikytina dar vienu Pipedijos paminėjimu rašytiniuose šaltiniuose...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.balsas.lt/naujiena/391813/labai-mokytas-teroristu-medziotojas-ii/