Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arūnas Brazauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Šventai pasišventęs, neša tiesos žodį į mases ir galimai netgi išgelbės Pipediją nuo neišvengiamo bankroto!

Arūnas Brazauskas - kas gi galėtų atspėt, kad visiškai priešingai, nei Algirdas Brazauskas, nesgi šiam numirus, ėmės keistis paradigma ir žodis Brazauskas jau iš kairiųjų tampa dešiniųjų simboliu!

Štai ir netyla kalbos, kad dabar jau sukaupęs politinį kapitalą savo rankose, barzdotasai Brazauskas iš Čyvo perpirko subankrutavusią Pipediją ir štai dabar prasuks jau biznį, juolab kad siejamas ne su kuom kitu, o netgi su įžymiuoju Brazoo.


Brazausko etimologija

Ogi pasirodo, kad Brazauskas turi ir etimologiją ne šiaip sau, o žodis "brazauskas" išsiveda iš sutrumpėjusio per amžius "barzdausko", kas reiškiasi užbarzdavimo veiksmą, katro pasekoje kažkam ištinka ne koksai, atsiprašant šiaip veiksmažodinis auskas, o netgi atvirkščiai ir daug baisiau, kas rodo, kad barzda besanti gilus simbolis išminties bei dvasingumo.