Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aptarimas:Samprotavimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Aš tai nemanau, kad čia visai jau šūdas. Smegenų nesprogdina, tiesa; tačiau įsiskaičius į tuos žodžius sukelia tokį kažkokį lyg ir antikvarinį disonansą, panašiai kaip Jonas Jablonskis reik manyt sukeldavo su savo naujadarais... Bet visgi, melžiamasis meldžiamasis redagtoriau, manau vertėtų paisyti elementarių dėsnių, tokių kaip tinkamas tarpelių skaičius prieš ir po skyrybos ženklų ir pan., o svarbiausia, tskant, reikėtų rašyti ilgesnius straipsnius, kuriuose būtų daugiau „mėsos“, o ne kurti tūkstančius naujų straipsnių iš vienos eilutės (nors ir gerai, kad užkelia Pipedijos straipsnių kiekį :)) --Vytas 21:41, 2010 spalio 8 (BST)

Nagi taip, įniekintas esmas - skamba viliojančiai, o dar jei protingas pagrindimas būtų, išaiškinantis, kaip esmas įniekinamas, išniekinamas ir nuniekinamas, o kita vertus niekis suesminamas, praesminamas ir užesminamas. Užmiršau, ką norėjau pasakyt --Fandorina 22:43, 2010 spalio 8 (BST)

Nieko, viskas gerai. Kol ponas Karpienis tiktais savo sukurptą kūrybą tobulina, Pipedija tuomet jamgi katučiu ploja--Karvespienas 00:02, 2010 spalio 9 (BST)