Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aptarimas:Pedofilų gynėjai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dėl to R.Savukyno įtraukimo, tai reikėtu pagrindimo, nes tas, kur nurodytas, negali būti vertinamas, kaip klano interesų atstovavimas ar gynimas. Jeigu daugiau nieko nėra, tai vadovaujantis nekaltumo prezumpcija Savukynas bus pašalintas iš šio sąrašo.--Vyr.redaktorius 16:18, 2009 spalio 30 (UTC)

Su kitais lygiai taip pat nekaltumo prezumpcija yra, nes išties neturim pakankamų įrodymų tam, net jei ir tartume, kad tiesą nagrinėjam. O tas Savukynas ar Rabinovičius, ar kas ten toksai - tai akivaizdžiai pagrindžia visą pedofilų gynėjų ideologiją: jis akivaizdžiai teigia, kad skandalas ir žmonių reakcija į įvykius - tai ne įvykių logiška pasekmė, o pasamoningos archetipinės reakcijos, sutapatinant pasąmonės gelmėse esančius vaizdinius ir pritempiant įvykių naratyvą prie jų. Pagal tokią logiką visi visuomenės veiksmai tėra kažkokios klejonės, o faktai čia nieko nereiškia. --Tararaika 17:48, 2009 spalio 30 (UTC)

Kaip ir minėjau, nepateikus pakankamo pagrindimo, Ričardas Savukynas iš Pedofilų gynėjų sąrašo išbrauktas. Net jeigu žmogaus pavardė išties yra Rabinovičius ar net koks Šmuklerzonas ir jis turi savotišką požiūrį į D.Kedžio įvaizdį visuomenėje - tai dar ne pagrindas tokiems įtraukimams. Asmeninių sąskaitų suvedinėjimui, kvailiems pokštams ar primityviai judofobijai šiame straipsnyje ne vieta, nes tai gali diskredituoti pačią kilnią idėją.--Vyr.redaktorius 08:20, 2009 lapkričio 2 (UTC)

Bent už kokį nors Dainių Pūrą tai tikrai tas Rabinovičius žiauriau deda. Tikrai reikia jį čionai palikti - nes tai, ką jis rašo, tai tikras įrodymas, kad visą visuomenės pasipiktinimą jis laiko minios reakcija. Reikia grąžint! --Makštutis 08:31, 2009 lapkričio 2 (UTC)
Dėl D.Pūro "nuopelnų" - galime svarstyti, bet to Rabinovičiaus čia nebus! Nenusipelnė dar.--Vyr.redaktorius 08:35, 2009 lapkričio 2 (UTC)

Panašu, kad kažkoks straipsnio herojų, su IP 212.59.11.250 apsireiškė. Netrink, vargše, nesivargink. Žmonių atminties neištrinsit! --Vyr.redaktorius 12:18, 2009 lapkričio 16 (UTC)

@Tararaika: Na, čia jau truputį anekdotiškai pavaryta - su tais galimai galimai..:) Esmė - šis straipsnis atspindi mūsų pagrįstą faktais (žr.pridedamas prie pavardžių nuorodas) nuomonę, kad tuos straipsnius ir pasisakymus galima vertinti, kaip pedofilų klano interesų gynimą. Mes gi neteigiame, kad jie patys yra pedofilai ar daro tai už atlygį - gink Die, bet mes turime Konstitucijos garantuotą teisę į nuomonę ir jos viešą išsakymą. O nuomonė yra paprasta - skaitydami jų tekstus ir pasisakymus, mes manome, kad siekė jie to ar ne, jais de facto yra ginami pedofilų klano, o ne jų aukos, interesai, todėl mes ir išsakome šį pastebėjimą, kaip vertybinį teiginį. Gerai, bus kada laiko, aš pats atitinkamai paredaguosiu tekstą, kad nekiltu problemų su demaskuotais pedofilų gynėjais.--Vyr.redaktorius 16:39, 2009 lapkričio 17 (UTC)

Matot gi, šio slidaus reikalo problema yra ta, kad gali atsirasti vertinimas, o vertinimas remiasi prielaida, kad anieji pedofilai yra pedofilai, nors išties giliai pažvelgę, negalim to visiškai bei absoliučiai užtikrintai sakyti, nes nei matėm, nei teismas koks nusprendė. Kita vertus, "galimai" perteklius sukelia tam tikrą įspūdį, kuris netgi visai įdomus. Disonansą tam tikrą. Gal ir primenantį netgi garsųjį Landsbergio "kas galėtų paneigti", už kurį šisai, tarp kitko, buvo nuteistas baudomis, kurių Pipedijos kūrėjai vargu ar įstengtų susimokėt. Būtent dėl to vertėtų giliau žvelgti ne į objektyvius faktus, o į tautosaką, gandus ir anoniminį (liaudies) naratyvą, kuris čia ir skelbiamas, tuo tarpu vertinimus visad galima palikti skaitytojams - šieji patys susdėlioja taškus ant "i" --Tararaika 19:58, 2009 lapkričio 17 (UTC)

Įspėju šio puslapio įrašinėtojus: šis sąrašas šmeižia žmones ir tai yra baudžiama įstatymu. Jei sakote, kad kažkas gina nusikaltėlį, tai privalote: 1.įrodyti, kad nusikaltimas buvo (tai gali padaryti tik teismas); 2.įrodyti, kad tą nusikaltimą padarė tas ir tas (tai gali padaryti tik teismas); 3.įrodyti, kad koks tai asmuo, pvz. rašydamas komentarus, gina nusikaltėlį (o ne, pvz., reikalauja laikytis objektyvumo - ką ir numato įstatymai)- tai gali nustatyti tik teismas. IŠVADA: šio sąrašo sudarytojų veiksmai yra neteisėti ir baudžiami pagal Baudžiamąjį kodeksą. Privalote nedelsiant šiuos įrašus ištrinti ir atsiprašyti apšmeižtų žmonių. Kitaip gali tekti pasėdėti kalėjime. Tikras lietuvis.

Tai neškit pareiškimą į teismą - ko laukiat? Vieši asmenys turi susitaikyti su mintimi, kad jų vieši veiksmai ir pareiškimai bus vertinami visuomenės, kuri pagal mūsų Konstituciją turi laisvę reikšti savo nuomonę. Tokio nusikaltimo, kaip pedofilija, tamstos žiniai LR BK nėra. Tai tokia liga ar pomėgis. Mūsų nuomone, straipsnyje įvardintų viešųjų asmenų veiksmai galimai faktiškai atitinka mūsų turimą pedofilų klano gynimo sampratą. Tokia yra mūsų subjektyvi nuomonė, kurią mes galime pagrįsti. Beje, gėda ne tame, kad esi įvardintas pedofilų klano gynėju - gėda tuo gynimu užsiimti. O jei jums nepatinka, kad esate įtrauktas į tą sąrašą, tai teisingumą Lietuvoje vykdo teismai. Kreipkitės ten. Gal klano atstovai jums atsidėkos.--Vyr.redaktorius 21:44, 2009 gruodžio 1 (UTC)