Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aptarimas:Bronislovas Burgis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ei, labai negražiai apie nuostabų žmogų... Gi jis visų pirma ne kokios tai "Kompiuterijos" redaktorius, o dėstytojas, Geriausios Pasaulyje Gimnazijos Direktorius. Vienas iš kuriančiųjų ateitį ir ateities žmones.

BTW, siūlau atskirą straipsnį "Burgis" prijungti.Prijungiau, nepykstat?


Taigi, žinoma, kad junkite tą straipsnį, o į esamą įdėkite ir alternatyvią informaciją, nes čia kas ką nori, tai tas tą ir parašo, nebūtinai teisybę, nebūtinai ir melą, o gal tik kliedesius kokius. Bele tik liktų kuo didesnė nuomonių ir taip toliau įvairovė, taip kad dėkit skyrelį kokį nors ar kelis ir varykit propagandą, bile tik smegenys susisuktų visiems!

Fandorina: jei kas ne taip, rašykit kuo greičiau - negeidžiu užsitraukti vandalo nešlovės ;] Nors esu naujokas, bet kraujas verda, kai nepagrįstai tyčiojamasi iš man labai gerbiamo žmogaus (taip, jis man buvo Direktorius). Netgi abejočiau, ar patsai Pukomuko pritartų - kiek jį pamenu sėdintį ant pripučiamo kamuolio, tai visai nepiktybiškas ir bloga nelinkintis bendradarbis.

Nu jau ką ten Pukomuko, tai nesuprasi, nes anasai kompiuterastas, taigi kosmose gyvena! O tai šiaip tai viskas gi puiku, kuo daugiau nuomonių prisikratys, tuo daugiau kratinio prisinuomonins :-)