Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Anton LaVey

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Plikas, su raudona skraiste. Tikras demonas.
Anton LaVey arba Antonas Lavėjus ar Antuanas La Vėjus - žmogus, katrasai atkūrė (o gal sukūrė) satanizmą. Ir visai ne tokį, apie kokį per televiziją rodo ar bažnyčia kalba.

Visai geras tas jo satanizmas. Nors Antonas Lavėjus mirė 1997 metais per Helovyną, bet jo pasėtas satanimzas iki šiol gyvuoja. Nors to jo satanizmo laikyti religija nelabai galima. Pats Antonas sakė, kad šitas satanizmas ne apie kokio tai Velnio garbinimą, o apie savęs garbinimą, nes jokie dievai nieko nebaudžia ir išviso jų nėra. Ypač nekentė bažnyčios ant kurios labai spjaudydavo, ypač su savo knyga "Šėtono bibilija".

Tai dar kitaip tariant, pagal Antuaną La Vėjų, Šėtono bažnyčia - tai malonumų bažnyčia, ogi visos kitos - tai aišku vien tik nelaimėms irgi kančioms.

Gyvenimas iki Šėtono bažnyčios

Antonas buvo amerikietis, gimęs Čikagoje ne itin turtingoje šeimoje. Būdamas vos dešimties metų (nors čia neaišku) išėjo iš namų ir įsidarbino cirke, turėjo šerti ir girdyti liūtus. Liūtų dresiruotojas pamatė kad šitas vaikas nė velnio nebijo tų stambių piktų kačių, pasiūlė Antonui tapti dresiruotojo padėjėju. Taip prabėgo dar keli metai, kai vieną dieną prisigėrė cirko vargoninkas ir Antonas pasisiūlė jį paskeisti tą vakarą (nes daugiau niekas nemokėjo groti vargonais) ir pagrojo dar geriau negu tas girtuoklis. Bet cirke jis ilgai neužtruko - tapes pilnamečiu išėjo iš cirko į karanvalą, kur dirbo magu. Vėliau būdamas 21 metų susirado žmoną ir metė karnavalą - kad išlaikytų šeimą dirbo kriminalistu San Franciske. Dar kažkada spėjo pabuvoti Merlin Monro meilužiu. Dar teigia esąs padaręs įtaką Rock 'n' Roll'ui.

Birželio 6d. 1966 metai

Šitą puikią dieną LaVeyas įsteigė Šetono bažnyčią, o po trijų metų išleido Šėtono bibliją, bet paskui kažkaip nieko gero ir nebenuveikė.


Antono Lavėjaus mirtis

Taigi paradoksaliu būdu, 1997 bemirštantį aną ištiko totalus feilas, nes pusiau nesąmoningoj būsenoj Antonas Lavėjus buvo nuvežtas į katalikišką Šv. Marijos ligoninę, kur ir numiro, tai paskui užrašyta jo mirties data buvo, kaip Helovynas, o paskui paaiškėjo, kad mirė jisai visai kitą dieną, o tada išlindo, kad kunigai kažkokius manomai ritualus piktosios dvasios išvarymui darė, kitaip tariant - egzorcizmus, ir taip toliau, tai baigėsi, kad šiojo palaikus kažkaip sudegino ir pelenus pasidalino, idantinai galėtų juodąjai magijai naudot...