Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Antis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Kažkas atsitiko, 2003 versija
Anties lyderis Algirdas Kaušpėdas savo visam gražume, o kiti grupės nariai kažkur pasislėpę

Antis - tai nuostabiausia ir fantastiškiausia visų laikų Lietuvos grupė. Nėra kitos tokios. Grojo tais laikais, kaip ir Katedra, SBS, Už Tėvynę, Kardiofonas ir pan., ale kartais pagroja ir dabar. Daugelis gabalų - atvirai vogti iš užsienio popso grupių, nors daugelis kitų - ir nuosavi. Itin žavi nuostabus kiaušingalvis Algirdas Kaušpėdas, tapęs grupės veidu, sako, kad jis buvo susijęs su KGB ar kitom panašiom struktūrom, bet mums į tai nusispjaut, net jei tai ir tiesa.

Pradėjusi, kaip naujojo punk grupė, o gal net ir su ska elementais, pasižymėjo daug techniškesniu, netgi kiek bliuziniu atlikimu, vėliau pasuko į eksperimentinį jazz rock, bet ilgainiui vėl grįžo į senas vėžes. Iš kitų įvairių lietuviškų grupių išsiskiria itin techniškomis ir sodriomis, tiesiog vos ne simfoniškomis aranžuotėmis. Nuostabybė visoj savo pilnatvėj!

Bene labiausiai išgarsėjo savo superhitu "Kažkas atsitiko", labiau žinomu, kaip "Ne tau Martynai mėlynas dangus". Ale ir daugybę kitų gabalų sukūrė. Tekstai gan smarkiai politizuoti, ale ne tokie bukai lėkšti, kaip pas kokį Andrių Mamontovą, o atvirkščiai - intelektualūs.


Zombiai atidunda - gabalas iš legendinio filmo Kažkas atsitiko


Alio alio - 1986 metų videoklipas


Ko tu stovi? - gabalas iš Kažkas atsitiko


Pokštas (Nuo Vilniaus ir Kauno) - iš 2003 koncerto


Klasėj mane kalbina - gabalas iš Kažkas atsitiko