Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Antibiotikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Star of life.png  Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Antibiotikai - taigi iš pavadinimo jau aišku viskas, čia jau visoks penicilinas ir krūva kitų dalykų, kurie yra anti-biotikai, tai kaip sakant, prieš gyvybę nukreipti. Tadgi ir paklauskim savęs, ar mes už gamtą, ar prieš ją? Ar negėda naikinti visokiais chemikalais milijonų ir milijardų bakterijų, katros gal visai ir nekaltos, kad nori gyventi? Tai tiesiog genocidas!

Šlykštu, bjauru žudyti gyvus organizmus, kurie gal būt išaugtų į protą, todėl ir žalieji bei veganai visi žino: antibiotikai - tabu, jų negalima nei liesti, jie kenkia ir nuodija žmoniją, užmušdami natūralius žmonių palydovus - mikroorganizmus, kaip kad streptokokai, stafilokokai ir visokių begalė kitų rūšių, katros dėl žmogaus poveikio nyksta.

Beje, pirmieji antibiotikai buvo išskirti iš pelėsių - mat pasirodė kad uogienėje jie išskirdami antibiotikus savo konkurentes bakterijas patvarko mat vieni nori viską suėsti.