Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Antanas Guoga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Antanas Guoga - žydas, nes kitus apgaudinėja kortomis, aniems visaip kaip muilindamas akis. Anų niekurių dėl to laikomas didvyriu irgi pranašu.. Anokiu būdu susikrovė niekurį kapitalą, tad dabar perėjo prie NLP, ko dėka akis muilina daug plačiau ir efektyviau, apsimesdamas anokiu filantropu, geradariu, rėmėju, sponsoriu ir kitokiais mėšlinais vardais. Tuomi yr tikras trolis. Įtariama, kad yra Aurimo Guogos pats tikrasis klonas.

Žymiausias pasisakymas

  • „Neemigruokite!“[1]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. Guoga sako - NE!