Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Antanas Burinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Antanas Burinskas - darbietis vos kelis mėnesius teprabuvo Kalvarijos meru, taip savimi pradėdamas rekordiškai greitą merų kaitos seką ir užleisdamas vietą kitam darbiečiui - Vincui Plikaičiui, katrasai jau savo ruožtu vietą užleido anokiam Jonui Ščeponiui, katrasai jau būdamas socialliberalas.

Tai dar oficialiai skelbiama buvo, kad čia dėl sveikatos anasai pasišalino iš merų, o gandai kalbėjo, esą tas "nekompetetingas", ar net visai švelniai tariant, susikalbėt neina, nes mikrointelektualas[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.alfa.lt/straipsnis/175112/?Kalvarijos.savivaldybeje...jau.trecias.meras=2008-03-08_10-03