Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Antanas Baura

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jums šypsosi Antanas Baura - dukart Seimo narys nuo Nacionalinių fermerių - narodnikų
Valstiečiams - liaudininkams, tradiciškai, būdingi ryšiai su Rusija - tiesiog, kaip baudžiauninkas ilgisi pono...
Ištikimas Prunskienės bendražygis, anykštėnas Antanas Baura - tikras agronomas!

Negalima, aišku, ant žmogaus taip sakyti, bet, ko gero, būdamas arti žemdirbio - kaimo žmogaus, A. Baura, be ne, geriausiai išmano iš kur kyla runkeliai

Tai bent kompanija! Iš kairės Antanas Baura (Seimo narys), Algirdas Kopūstas (Ukmergės rajono meras), dešinėje Julius Veselka (Seimo narys) spaudos konferencijoje „Šilumos ūkio įstatymas tarnauja monopolijoms

Top 3 faktai, kurių, galbūt, nežinojote apie Antaną Baurą:

  • Antanas Baura, be kita ko, yra, ko gero, mažiausiai už valdiškus pinigus per dvi kadencijas į užsienius komandiravęsis Seimo narys.
  • 13 spalio 2008 – A Baura buvo prizadejes balsuoti del mišku įstatymo vienaip, taciau internete paskelbta balsavimo isklotine 'parode' kitaip
  • A. Baura laikomas sąžiningu žmogumi, nors ir bendrauja su girtuokliais, bet vis gi rinkėjai jį myli, ypač, jei reikia balsuoti prieš konservatorius - tada ir už A. Baurą gerai!