Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Angela Merkel

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Angela Merkel kurčiųjų kalba visur pasakoja apie pyzdas. Nagi, kur bepažiūri, tai vis šitą nepadorų ženklą rodo. Visiškai bjauru.

Angela Merkel - anokia vokiečių vadė. Tai jau antrai kadencijai išrinkta. Tai jei ankstesnis vadas vokiečių buvo Gazpromo nupirktas, tai šioji gal irgi nupirkta, nors garantuot niekas ir negali. O dar buvo laikas, kai buvo toksai hibridinis padaras Merkozy, bet dabar tai jau jo nebeliko, tai ir Angela Merkel dabar vieniša toje visoje Europos Sąjungos politikoje.

Štai tokiu dvasingai nudistišku nuogumu pasipuošusi Angela Merkel eina kažkokiu liepteliu į priekį, o kartu su ja eina ir jos draugės prieš kokius 50 metų

O tai šiaip dar buvo kartą berods išlindusios į spaudą nuotraukos, kur Angela Merkel plika savo pize švaistosi, ale bet mes čia jų nedėsim, nes labai jau šlykščiai atrodo žinokit, nes šioji visai negraži, skirtingai nuo kokios nors Paris Hilton. Nes toje nuotraukoje viskas paparacių negražiai nufotkinta ir negražiai atrodo. Užtat geriau įdėsim kitą nuotrauką, kur Angela Merkel dar jauna ir atrodo gražiai, nors ir nuoga.

O dar sklinda gandeliai visokie, kad ji priklauso Bilderdergerių klubui, o jos specialybė - atominė fizika...