Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andrius Ramonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Andrius Ramonas visame gražume

Andrius Ramonas - laisvai samdomas mokslininkas, Kėdainių šviesulys, antgamtinio pasaulio atstovas, pabaltijo seperatistų siaubas. Atvyko iš Andromedos galaktikos prieš gal 50 metų, kažkodėl apsistojo Kėdainiuose(vienok gražus miestelis). Kiekvieną naktį skraido aplink Kėdainius su savo skraidančia lėkšte, ieškodamas vertų paėmimo po jo sparnu. Laisvalaikiu mėgsta rašyti visą teisibę apie pabaltijo seperatistus, užnuodytą vandenį ir panašiai. Internetuose turi belenkiek paskyrų, o labiausiai mėgsta reikštis feisbukuose. Tenai dažnai prisega egzotiškas nuotraukas ir prirašydamas „in Kėdainiai“, todėl žmonės kalba, kad Ramonas gyvena kitoj dimensijoj ir mes matom iškraipytą jo versiją. Ramonas nirvaną pasiekė prieš maždaug 240 metų Maksimos planetoje. Tamsta Ramonas tapo mėmė kai į jutubą įkėlė savo video, kuriuose jis ieško darbo irba žmonos. Sukėlė Persijos įlankos karą.

Veikla feisbuke

Andrius ramonas mėgsta kiekvieną diena keltis savo nuotraukas, kuriose galima matyti jo apvalumus. Mokslininkas teigia, kad ant jo pilvo nuo užnuodyto mineralinio vandens(sysalo,kaip pats sako) išaugo gūzas. Kiekvieną dieną kelia daugybę sunkiai suprantamų rašliavų, dalinasi koncertais, atsitiktinėm pedivikijos nuorodom ir panašiai. Jo pasekėjai, ramonistai, teigia, kad jo feisbukų postuose yra paslėpta gyvenimo prasmė, bet mes jos nesuprantam, nes užnuodytas vanduo subaladojo mūsų smegenis. Dar kiekvieną dieną dalinasi tarpusavy nesusijusiom nuorodom, nuotraukom ir panašiai.

Keletas ramonizmų

TIKRASIS VEIDAS

Kam ir kodėl Lietuvos Respublikoje trukdo mano tikras veidas?

ŽARGONIZMAI

Tau stogas vietoje, paklausė tas. Anas į klausimą atsakė klausimu:
- nuo ko jis turėtų būti pavažiavęs: chalvos, sausainių ar mineralinio?
Muzikinis renginys arba renginukas. Reklamos niekur nėra.
KADA valstybė pradės KARĄ prieš tą įžūlų, debiliškai nachališką ir pavojingą visuotinį susivienijimą?
Prašome supratingumo. Nulinė tolerancija (rasizmas) ir visokia kitokia, ypač įžūli (ir galimai pavojinga) visuomenės veiksena.
Ar darote pravaikštas (retor.). Per tiek laiko iš Kėdainių Kauną arba Panevėžį pasiekia.