Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Andriuko Dviratuko kliedesiai apie Artūrą Zuoką

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Atėjo kartą į Pipediją kažkoks Andriukas Dviratukas ir ėmė rašinėti kliedesius straipsnyje apie Artūrą Zuoką, nes gal ir piktas buvo, o gal ir šiaip kažkuo primenantis Karpienį. Užtai prirašė visokios verbalinės trydos, paversdamas straipsnį į kažkokių kliedesių kratinį, kur netgi nesupranta niekas, ką tas turėjo galvoj.

Tai ir Pipedija, išlaikydama aukštą moralės ir kultūros lygį, viskam padarė cenzūrą ir iš to straipsnio ištrynė nesirinkdama beigi be gailesčio. Bet kadangi žodžio laisvė ir kliedesiai skatinami, tai viską čionai išsaugojome, kad būtų įrodymai, kuriuos žemiau ir pateikiame.

Šiuomi pažymime, kad klidesiai, netgi durniausi, yra tyrinėjimų šaltinis, taip kad šitai žemiau čia yra mūsų medžiaga moksliniam darbui.


Andriuko Dviratuko briedas kažkoksai

Sunki vaikystė

Artūras Zuokas gimė nepasiturinčioje šeimoje kažkokiame dievo ir tėvų pamirštame kaime toli nuo Vilniaus. Iš ten valdiškų pinigų pasiekti buvo neįmanoma. Todėl motina gėrė tik iš savų (nors to neįrodė). Vaiko neprižiūrėjo.
Lėšų alkis buvo nepaliaujamas.
Jau nuo mažens Zuokas išmoko valgyti iš svetimų. Jis eidavo pas namo kaimynę čigonę. Ta - maitindavo.

Niekas neprisipažįsta ar ji reikalaudavo atidirbti (savintis svetimą turtą). Gal ir dykai šerdavo. Gal svetimo ėdalo negaila jai buvo. O gal tikrai šėrė nuosavu... Gal geras pasitaikė žmogus ta čigonė... Ne savanaudė.
Ne vien ranką Zuokui spaudydavo. Neapgręždavo ir nesiųsdavo jį atgal alkaną.

Po daugelio metų, Zuokas prasimušė valdžion. Prisiminė gerą. Jį apėmė nostalgija čigonams. Jis nutarė atsidėkoti. Nusiuntė į Vilniaus "taborą" valdininkus su traktoriais: griauti.

Iš trobos išėjo ta pati čigonė.
Kaip ta velnienė atsibeldė iš kaimo būtent į Vilniaus kaimą?.. Ir sėdėjo troboj būtent tuo metu, kai ją atėjo griauti...

Ji papasakojo televizoriui šią pasaką. Sugadino visą padėkos malonumą.

Dar ji Zuoką baisingai prakeikė. Neturime žinių ar tai apsaugojo "taborą", ar bestovi jisai neteisėtai.
Užtat žinome, kad Zuokas yra toks prakeiktas! Prakeikti yra ir jo bendrininkai, tarnai, bei užsakovai visokie.

Senos naujienos apie Artūrą Zuoką

Pipedija drįsta prognozuoti, kad Zuoko reitingai smarkiai kils ir jis sugrįš į valdžią su trenksmu. Tai ir pamatysim per artėjančius savivaldybių rinkimus, kuriuose, beje, anasai su Pipedijos pagalba kažkokių dibilų buvo išrinktas ir vėl meru patapo. Bus puošnus Vilnius!!!

Upd.: kaip visada, Pipedija buvo teisi, nes Zuokas grįžo ir tapo meru.

Tokį vaizdą trasoje Užupis - Vilniaus savivaldybė galėdavo paregėti Vilniaus svečiai ir gyventojai. Bent jau tie, katrieji neskiria Artūro Zuoko nuo tiesiog Zuoko.
Jis tyliai sklendi tuo elektriniu vėžimėliu žemyn savo kuriniu - Gedimino prospektu. Baubingai svyra pirmyn. Išskleidžia vampyro skvernus.

Zuoko pratarmės

"Valstybė neturėtų eksploatuoti darbo žmogaus" (liberalas Zuokas nurodo kiemsargiams mokėti didelius atlyginimus[1])

"Pinigai turi grįžti tiems kas juos duoda."
"Kai atemi, reikia žmogui kažką ir duoti." (Zuokiškam žmogui reikia dovanoti pinigų, o ne imti)[2]

Zuoko žaidimai su gyvybe

O vieną kartą, kai dar buvo antrąkart Vilniaus meras, papuolė gi ant reanimacijos[3]. Betgi iš vakaro mirštantis Zuokas ryte pasijuto puikiai kaip niekad! Tai tikras stebuklas! Jis juk - vampyras. Nemiršta. Išbėgęs iš palatos pilnas jėgų kibo į darbą, tik kad visokie ten koncervai[4] jojo didį triūsą niekais it Donelaitis sniegą pavertė[5]. Šveiko laikais gi simuliantus sėkmingai klizmomis gydydavo, dabar kalbama, kad gerai anys gyja nuo otkatų, ypač jei jie sudėlioti į priekį.

Grįžęs iš tremties Lenkijoje Artūras Zuokas lipa ant šarvuočio savo šiknalaižiams pacūkams ištikimiems rinkėjams rėžti ugningos rinkiminės kalbos
Stojo prie gaivių ugninių gėrimų parduotuvės, kad liaudies gerklė neišdžiūtų ir neprablaivėtų. Burbuliuoti gali tik kai "užpili" pilną baką. Šis būdas turi tik 1 trukumą: liaudis pasisuka į butelį veidu į Zuoką - nugara. Tada ir pats Zuokas atpildo tuo pačiu: nusisuka. Paskui ataskaitose parašys, kad su liaudim susitarė ir ana pritarė.
Neoficialiais gandais Zuokas čia sustojo ne tik atsigerti, bet ir padovanoti tautos girdytojui pinigų 5000 Litų, kaip oficialiai nusprendė[6].


O čia jau kai gerklė nuo kalbų išdžiūsta ir pereinama prie darbų. O jusgi tiesiog raskite 10 skirtumų arba atsakykite, kas gi tas per velnias Fotožopas, kursai lygtai toks žydras persiokioja Artūrą iš už nugaros? Jis jam į ten sulindo. Jo ž...a spalva neturi reikšmės. Nes jis - ne taikus, o pataikūnas, padlaižys, padla.
(P.S. Ši žinia pasirodė vėliau visuose įmanomose masmedijose, bet Pipedija ją paskelbė anksčiau, tad yra pagrindo manyti, kad viskas buvo kopijuota negražiai)

Zuokas - didis machinatorius ir ekanamistas

Zuokas visad laikė save gudriu ir apsukriu ir savo meravimo metais įvarė Vilnių į tokias skolas kad tik laižykis it iš srutų duobės vargiai išlipęs! Gi kalbama, kad anojo pacūkai vaikšto visur po bankus ir kaulija naujų paskolų, mat nebėr ką vogti, o jųjų atamanas galvą laužo ir naujus biznio planelius kurpia.


Aplamai Zuoko požiūris į ekonomiką paprastas kaip penki centai - vat prapiso melejardą - ir dar nori vieną prapisti, o kai jam jo neduoda gi - žliumbia kaip beržine koše pakšteltas vaikas[7].

Vat žlugus Snoro bankui Zuokas pareiškė, kad sumokėti skolos nesirengia, kuri buvo paimta tenais. Ir aplamai Zuokas pareiškė, kad Vilnius skolų nemokės, nes neturi pinigų[8][9]. Puikus liberalistinis požiūris gi į ekonomiką, gi atsispindi.

Ko tik Zuokas neprigalvojo - sukūrė availinijas „airLITUANICA“, norsgi josios turėjosi vadintis Air Vilnius, ir žiūri kaip iš ko babkes nutręšti[10].

Dar sugalvojo, kad reikia padėti gyventojams namus renovuoti ir taip babkių prasimanyti, bet čia irgi feilą gavo panašu.

Dargi taksi firmą Zuokas, susiriejęs su savo draugeliais Martone ir kitur norėjo atidaryti - bankai jam fak parodė[11]

Kai prasidėjo skandalas dėl dingusių grindinio plytelių Vilniuje tai Zuokas paskelbė, kad kas jas nupyzdino geriau už jas susimoka rinkos kaina atsižvelgiant į nusidėvėjimą ir taip sušelpia bankrutuojančiai Vilniaus savivaldybei [12]

Zuokas ir Snoras

Ir jokia tai vagystė. Zuokas pasiskolino iš esmės iš savęs. Juk bankui Snoras priklauso laikraštpalaikio Lietuvos rytas akcijos. Jos priklauso ir Zuoko partijos čiuptuvui Valdui Klimantavičiui. Aną įdarbino Vilniaus Savivaldybės Administracijos direktoriumi.


Šiaip, nieko čia baisaus, kad bankas Snoras vogė. Svarbu, kad ir miestui davė. Nebaisu, kad - tik miesto daliai, keliems žmonėms. Likusi miesto dalis irgi pajūs tų pinigų naudą, kai pinigai pateks į rinką. Už juos gaus aniems patarnauti, palaižyti padus, parduoti ką, ar parsiduoti.
Kažką liaudis gaus ir tiesiogiai: skolas. Tai irgi - turtas. Vis geriau, negu nieko. (Pasak Zuoko tarnų Lietuvos Dviratininkų Bendrijos. [13])

Lietuvis skolomis tik džiaugiasi. Jas sočiai valgo, kaip kakius kokius. Tad Zuokas yra tikra tautos laimė.

Dėl skolų patikimas žmogus iš gatvės kalba ramiai: "Pinigas nuvertės, todėl skolos išnyks. Tik kvaili neišmanėliai, vidutinybės, bijo, neva visas skolas tenka grąžinti..."
Mat skiriasi mitybos grandinės: joks žmogus nevalgo pinigų. Jis minta tik skolomis. Pinigus valgo visai kitkas: infliacija. Todėl galbūt ir tai ką Zuokas, ar bet kas kitas pasisavino, irgi suvalgys kas nors. Nereikės grąžinti.

Sandara - kūnas, siela, širdis

Artūro Zuoko kūnas. Jį kurena pinigai tiesiogiai. Jokio teršiančio benzino, ar nesveiko maisto.

Nuotrauka iš naujų aukštųjų medicinos technologijų pinigams siurbti parko atidarymo.

Iš to parko irgi nusiurbė. Čia pat, vietoje, Zuoko kūnas parodė savo techinkos pasiekimus: iš palankios aplinkos tiesiogiai pasisavino 3 mln. litų Europos Sąjungos struktūrinių lėšų. Nestruktūrines lėšas jis siurbia dvigubu greičiu.

Vos pažvelgę į Artūro Zuoko kūno nuotrauką matome, kad ji primena pinigų lošimo prietaisą. Jį dar vadina: "vienarankiu plėšiku". Tik timptelk lazdelę...
Bet tau vargti neteks. Jis už tave ją tampo bent 1000 kartų per sekundę. Galėtų ir dažniau, bet tiek pinigų neišspausdinome.

Elektrinius vėžimėlius jis ima iš policijos. O Zuokiška policija juos nuomojasi iš Zuoko. Nes Vidaus Reikalų Ministras - Zuokiškas.[14]

Čia mes aprašėme mirusią Artūro Zuoko sielą.
Jo negyvą kūną niekiname kitame straipsnyje:
Zuokas

Manome, kad jis niekada ir neturėjo sielos, nes jo kūnas niekada nesportavo. Juk tik sveikame kūne kartais galima rasti sveiką sielą.

Straipsnį apie kūną papildome, kiek jis susijęs su siela ir kitais su juo atsietais niekais.

Artūro Zuoko širdis yra tikra pompa. Ją kūrena pinigais.
Seniau - litais.
Vėliau, už pinigus iš "Europos Sąjungos sanglaudos su banknotais fondo" pompą atnaujino, apšiltino putplasčiu (renovavo). Dabar ji - šiuolaikiška (moderni) ir daugiakišenė (daug vožtuvų, multifunkcinė): gali siurbti ir Eurus.

Ji veikia visiškai nepriklausomai ir nešališkai. Joje nėra jokių jutiklių gamtai, gyvūnams, žmogui. Kai juos traiško, pompa tik smarkiau įsisuka.

Todėl mokslas vadina jį sadistu. Bet kas žino kas tuštinasi jo galvoje?..
Pats jis sako, kad jam malonumas kyla labiau iš siurbimo. Aukų kančios jam nebūtinos. Tam įrodyti jis visuomet kiša ranką paspausti. Ką mes nekartą patikliai ir darėme. Štai koks jis netgi visai malonus, toks nekaltas, visai prijaukintas sadistas. Iš susižavėjimo pamirštame koks jis nuožmus. Nenorime tikėti jo baisiais atvejais. Patogiau ir ramiau tikėti jo kalbomis.

Tuo vampyrai pasižymi: jie kanda tiktai, kai juos kvieti. Nekviesti nelenda... Tykiai tūno už kurio nors pinigų krepšio ir rezga tau pinkles, kad pakviestum į jį įšokti.
Po to žmogus pradeda kalbėti kaip Zuokas: "Nesvarbu, kad vagia. Svarbu, kad dar ir miestui duoda..."
Ką tokį Zuokas duoda? - Nesako mums jo apkerėtas kvailys. Miestas iš savo pinigų pats ką norėtų, tą ir paimtų. Joks čia stebuklas. Už pinigą tau bet kas palaižys bet ką.
O pinigų net ir už pinigus neduos niekas. Darome išvadą, kad Zuokas duoda būtent juos pasisavinti. Todėl jį taip giria. Bet mes menki, nesuprantame to gero, nematome kaip miestas savinasi, pampsta pinigais. Jie juk turėtų kažkur nugulti. Pavyzdžiui, milijardas litų galėtų užkloti Gedimino prospektą 7 sluoksniais. O dingo net keli milijardai. Gal suklydo kas: vietoj metalinių litų paklojo popierinius... Nudilo.

Ir tikrai "rankų spaudytojas" lietuvių kalba reiškia: "prijaukintas". - Nuo žodžio: "rankinis", "ručnoj" - rusiškai.

Šitaip vien iš Artūro Zuoko elgesio mes atskleidėme, kad jis turi užsakovus iš Rusijos. Mat kaip!.. Ne vien Snoras, ar Uspaskih tuo didžiuojasi, bet ir paprastas Lietuvos (pinigų) piemuo Artūras Zuokas.

Kaka

Kakoja jis lyg ir paprastai, panašiai, kaip visi kiti: kažkur pro galvą.

Nematėme pro kur tiksliai, nes jis visada prisidengia ranka, prieš ją kam nors paspausdamas. Manome, kad pro burną. Bet gali būti, kad ir pro ausis, ar nosį.

Skirtumas tik, kad jam kakis susidaro iškarto, galvoje, o ne kažkur vėliau ir žemiau nuplaukus minčiai.

Tam jo galvoje padaryta talpi galvos ertmė.

Taigi čia viskas įprasta, nieko ypatinga Lietuvos anatomijoje.

Zuoko ypatumas: ant ko jis kakoja, sisioja ir visaip kitaip išmatuoja bei tyčiojasi.
Jis tai daro į vamzdį, valdišką, brangų.

Seniau Užupis turėjo senus, kapitalistinius nuotekų vamzdžius (kanalizaciją). Bet Artūras Zuokas yra užkietėjęs visuomenizatorius. Nepakentė statinių iš asmeninių lėšų (kapitalizmo). Jis mano, kad žmogų reikia maitinti valdiškai. O Artūras Zuokas be abejo yra žmogus, skirtingai negu įprasti žmonės.

Todėl perklojo sau kakių ir sisių vamzdžius valdžios pinigiais, visuomeniniais.

Senos nuotekos užsikimšdavo ir pildavosi jam bei kitiems atgal į gerklę. Iš ten smagiai čiurlendavo į gatves ir kiemus, tuo pradžiugindavo liaudį dar smarkiau savo pavasariškoms spalvom ir kvapais.

Ot džiaugiasi visi Užupio gyventojai nauja tvarka! Bet tik katrie iš jo gavo į tą naują vamzdį pūsti savo auksinius kakius. Juk tokia garbė prie jo didžio kakio padėti greta šiltą, žmogišką savąjį.

Visada kartojame: Artūras Zuokas yra tautos laimė. Net jo kakis ją neša į mūsų tokią mylimą Baltijos Jūrą.

Bet Artūras Zuokas atnaujino vamzdžius tik iki savo namų.
Toliau - netiesė. Už jų kakis tebesikemša ir tebesipila jiems atgal į gerklę bei pievas.
Tą ir matome ant Artūro Zuoko iki šiol.

Senolių padavimas byloja, kad ši kaka vyko apytikriai 2002 metais, kol Artūras Zuokas buvo Vilniaus meru pirmą ar antrą kartą.

Artūras Zuokas mielai sutiktų kartoti tų pačių vamzdžių keitimą daug kartų, kol pabos iš to pinigus sau nukakoti.
Vieno gero daikto keitimas kitu blogu yra įprastas valdiškas verslas. Jį vadiname pinigų gramdymų.[15]

Naikinimo būdai

Žmonės nuo seno svarsto kaip sustabdyti tą pompą.

Zuoko pakalikas Žydrūnas Savickas galėtų jį pasmaugti. Bet tada neliks kam jis tarnautų. O jei Zuokas nepadvėstų, tai gal atkeršytų.

2011 metais anas įstojo į vieną iš Zuoko partijų. Tada Zuoko aukos išrinko jį į Vilniaus Savivaldybės Tarybą.

Mūsų galiūnai turėtų mūs saugoti. Bet jie mieliau pasiduoda Zuoko litiniam įkandimui. Gal ir puolė jis ant Zuoko... Bet tas greičiau pasinaudojo artumo proga ir įkando. Po įkandimo, kaip žinia, vilčių nebėra.

Nereikia Zuoko smaugti. Tai - žiauru. Dar pro gerklę paistalai ištrykš kaip šūdai.
Ir nieko nepasieksi.
Jis juk jau negyvas. Tik sukandžios.

Jo gyvybė slypi būtent širdyje-pompoje.
Tereikia sustabdyti tai ką ji siurbia: pinigusLietuvos ir Europos.
Užtarėjai būtinai atsiras. Trida visuomet atsiranda ir krenta ant bet kokio sveiko augalo. Nueik į bet kurį mišką. Net bado krizės metu nerasi kokią švarią žolę parupšnoti vietoj sveiko maisto. Viską apipurškė. Reiškia sočiai ėda. O mes badaujame. Bet jie vien pliurps.
Vargu ar atsiras gailestingi žmones, kurie Artūrą Zuoką gelbėtų savo pinigais. Nes jie puikiai žino, kad nieko jis neduoda. Visada bus nuostolis (minusas, ženklas toks: "-").

Zuoko širdį-pompą saugo kiti Zuokiški padarai, pasakose vadinami ministrais. O guli jinai oloje, stačioje uoloje, atsirėmusioje į aukštą padangę. Dar niekas gyvas ten nebuvo ėjęs. Todėl niekas gyvas ir neišėjo. Gal bijo... nuskursti...
Vidaus Reikalų Ministras priklauso Zuoko partijai. Jis leidžia savo šeimininkui siurbti Eurus, o prie jų ir Litus[16].
Nugalėti ministrą ir sustabdyti širdį-pompą gali tiktai tas, kuris bandys. Šventas raštas kaip tai daryti yra nurodytoje knygoje:
http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#savivaliauto[17]

Apkabinti labai stipriai Zuoką - galima. Žydrūnas Savickas - didelis. Tokio pukelio nepastebės. Todėl tai nevadintume smaugimu. Lygiai kaip vagystę vadiname skolinimu, o griovimą ir švaistymą vadiname tvarkymu.

Gali būti, kad smarkiau apkabintas Zuokas išleis įsiurbtų pinigų paskutinią dvasią. Gal milijardą... Bet tiktų ir milijonas.
Verta pabandyti.
Prieš veiksmą, atsargumo dėlei užkimšk visas skyles, pro kurias negaudysi pinigą.

Išliks pavojus, kad jis plyš ir išleis pinigus pro netikėtą galą. Tada pravartų jį apgaubti visą kokiu nors naujovišku sloiku. Tai toks pigus Zuokiškas pastatas šiais laikais, dėžės atmaina: stiklas ant betono. Kuo ilgiau metų jį ten uždarysi, tuo daugiau nusunksi.

Siūlykite liaudiškus receptus kiek metų derėtų išlaikyti. Nes šio straipsnio rašeivos tiek ilgai negyveno ir nežino kokio amžiaus sėdėtas Artūras Zuokas saldžiausias.

Zuokų bailių partijos

Zuokas turi net 3 partijas ir 5 ministrus.[18]

Kiekvienas partijos narys yra Artūro Zuoko antrininkas. Jie - vienodi. Todėl tai - partijos ne vieno Zuoko, o daugybės Zuokų.

Įstoti į jo partijas lengva. Netenka vargti. Netgi būtina neveikti ir būti kvailam. Tave paims ir panaudos patys.

Jei esi veiklus, tada turi būtinai būti suktas. Kitaip naudos nėra.

Jei nenori stoti, tada irgi gali stoti. Tereikia išsigąsti. Visi sugeba bijoti. Pasistenk.

Ypač tai geba stiprūs žmonės. Pavyzdžiui, minėtas: Žydrūnas Savickas.
Tau tik atrodo, kad jie nieko nebijo... Bet jie sugeba pakelti, kaip statinę ir mesti tolyn tik stipruolį. Glebnam Zuokui nepasipriešins. Apsivyniuos jam apie... ranką ir taps jos tęsinių.

Kodėl Žydrūnas Savickas įstojo?..

Sportininkams - sunku. Juk sportas nėra darbas. Nėra uždarbio. Tenka ieškoti dovanų, pašalpų. Gal Zuokas pagrasino, kad jų neduos.

O kam pasiskųsi?.. Į galiūnų varžybas žmonės ateina alų maukti ir pamiegoti pievutėje. Niekam neįdomus galiūnas verksnys, ar pasakos apie teisybę.

Žydrūnas Savickas mankštinasi Vingio parke. Galbūt išsigando, kad jį sunaikins[19].

Manome, kad Zuokas pagrąsinoišrauti ir išlyginti, padaryti "golfo" aikštyną. Kurį Vilniaus Žalieji neleido jam daryti Pilaitėje[20].

Dar jis grąsino apgyvendinti Vingio parke 1500 verslo ir gyvenimo vėplų [21]
2011 metais šį grąsinimą jis jau pradėjo vykdyti: išilgai kelio priešais tą sklypą nukapojo medžių apatines šakas, kad atrodytų kaip palmės. Tai - mokslo pasiekimas: be jokios genetikos liepą pavertė palme.
- Medis toks, ne mėnuo. Nors gal kapojo liepos mėnesio proga. Gal grįžo koks valdininkas iš poilsinės komandiruotės po šiltus kraštus su įspūdžiais apie palmių stulpus išilgai kelių.

Žydrūnas Savickas pabūgo, įstojo į Zuokišką partiją.

Žydrūnas Savickas retai vaikšto į posėdžius. Matyt nusilpo nuo Zuoko įkandimų, kaip nuo maisto papildų.

Todėl Zuokas tęsė gąsdinimą: 2012 metų liepą neteisėtai pradėjo kirsti Vingio parką iš rytų pusės; prie Geležino vilko gatvės, tarp Goštauto ir Čiurlionio gatvių. Darė geldų nuvažiavimą[22].
Daug malkų ir pinigų žiemai paruošė užsakovams dykai.

2009 metais Zuokiški valdininkai irgi niokojo Vingio parką: perknyso centrinę aikštę ir prikakojo ant visos jos miestelėnų kakiais[23]. Pasityčiojimui pasakė, kad dabar miestelėnai, svečiai ir kiti bomžos ant savo pačių ir vienas kito kakių pramogaus, ilsėsis, dainuos ir miegos. Artimiau pažins vienas kito vidų, vidurius.
Artūras Zuokas tuo metu jau nebuvo meras. Bet valdininkai jam tebetarnavo: baugino Žydrūną Savicką.
Tas ir palūžo. Įstojo į Artūro Zuoko partiją.
Gaila. Reikėjo anksčiau palūžti. Tada bent parkas išliktų... iki kol ką kitą reiktų gąsdinti... pinigų dovanomis.

Zuoko valdiškos įmonės

Artūras Zuokas - didis valdiškas verslininkas. Nevaldiškai negeba. Visą savo turtą išdovanotų draugams ir tarnams. Liktų nuogas. Ogi verslas yra, kai nuogą palieki kitą - tave.

Vilniaus Savivaldybėje Artūras Zuokas padarė sau taksi, lėktuvus, televiziją.
Tai - valdiškos įmonės. Nors jos su valdžios pareigomis - nesusijusios.

Tų įmonių, kurios turėtų priklausyti valdžiai jis valdiškomis nedaro. Nes negautų pelno. Tegul pelną ima kiti jo tarnai.
Papildyk sąrašą:

 • Sodininkai, žolės (pinigų) kirpėjai[24].
 • Vilniaus Energija.
 • Planuotojai. Planuoja ne valdininkai, o UAB. Pavyzdžiui: Vilniaus Strateginis planas 2010 metų[25].

Artūro Zuoko gyvenimo ir kūrybos metraštis

Piktadarysčių tiek daug, kad nespėju metraštį rašyti. -- Metraštininkas Andrius

Ten matome, kad Zuokas nusifotografavo beveik visose padėtyse (pozose: meras, politikas, lakūnas, televizorius, taksistas, šūdmalys), atsižymėjo prie kiekvieno "stulpo".
 1. http://verslas.delfi.lt/business/azuokas-kiemsargio-alga-vilniuje-turi-siekti-1500-lt-popieriuje.d?id=48668371
 2. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#Zuoka - Pokalbiai su Artūru Zuoku iš pirmų Zuokiškų lupų.
 3. http://www.15min.lt/naujiena/miestas/vilnius/vilniaus-meras-arturas-zuokas-atsidure-ligonineje-41-152438
 4. http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#Konservatoriai - Praktinės pastabos apie partijas. --Andriukas dviratukas.
 5. http://verslas.delfi.lt/energetics/opozicija-suzlugde-vilniaus-energijos-akciju-perleidima-dalkios-antrinei-imonei.d?id=45915373
 6. http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#Artūras Zuokas - alkoholikas - Smuklininkams davė po 5000 Litų už tariamą pelno praradimą dėl butelio reklamos draudimo. Tikrovėje: paskatino prekybą alkoholiu. Apmokėjo savo gėrimus išanksto. Paskui jam liks tik juos atsiimti ir atsigerti patogiu metu, kai niekas nematys: buteliais, banknotais, arba rinkimų balsais iš pardavėjų ir pirkėjų. Pirkėjas nemokės už tai, kad geria. Atvirkščiai: jam mokės iš tų 5000 Litų. Tada gal Zuokas laimės rinkimus.
 7. http://verslas.delfi.lt/business/azuokas-vilniaus-skola-kitamet-gali-pasiekti-milijarda-litu.d?id=52364761
 8. http://verslas.delfi.lt/snoras/vilniaus-savivaldybe-kitamet-snorui-turi-sumoketi-80-mln-lt-bet-moketi-neketina.d?id=51983199
 9. http://www.15min.lt/naujiena/miestas/vilnius/arturas-zuokas-niekam-negalime-grazinti-skolu-41-181321
 10. http://verslas.delfi.lt/automoto/vilniaus-savivaldybes-partneriai-steigiant-airlituanica-lektuvu-neturi.d?id=55534885
 11. http://verslas.delfi.lt/automoto/azuokas-taksi-konkursas-nukeltas-del-banku-pastebejimu.d?id=59095181
 12. http://verslas.delfi.lt/automoto/rremeikos-atkirtis-azuokui-vilniaus-savivaldybei-israsyta-141-mln-lt-saskaita-uz-pradanginta-gedimino-pr-grindini.d?id=59162629
 13. http://andrius.konferencijos.lt/LDB - Lietuvos Dviratininkų Bendrija. Galite iš arti pačiupinėti kaip atrodo Zuoko tarnai. Visokių gi keistenybų pasaulyje gimsta. Net nepagalvotum, kad žmogus taip gali.
 14. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz/teise#policija elektrine - Elektrinius vėžimėlius jis ima iš policijos. O Zuokiška policija juos nuomojasi iš Zuoko. Nes Vidaus Reikalų Ministras - Zuokiškas.
 15. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz/Aplinkos_Ministerija.htm#dirbtina gamta - Išima vieną gerą pievą. Įdeda kitą blogą. Paima pinigus. - Pinigų gramdymas.
 16. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#savivaliauto - Zuokiškas Vidaus Reikalų Ministras leidžia Zuokui siurbti Eurus, o prie jų ir Litus. Jo parašus rasi nuorodose apie milijonų švaistymą. Ten rašo kaip sustabdyti pinigų širdį-pompą.
 17. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#savivaliauto - 2 milijardus litų švaisto statyboms, geldoms. Kaip sustabdyti Europos pinigų dovanas.
 18. http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#Zuoka - Zuoko partijos
 19. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#parkocidas - Parkų naikinimas. Tame tarpe - Vingio parko.
 20. http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#pinigais - Zuokas žaliesiems pinigus atėmė. Juos įdėjo į gamtos griovimą.
 21. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#parkocidas - verslo ir gyvenimo namai prie Vingio parko iš Savanorių žiedo pusės.
 22. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#savivaliauto - 37 milijonus litų švaisto statyboms, geldoms prie Vingio parko palei Geležinio vilko gatvę.
 23. http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#krizės švaistymas Vingio parkas - 2009 metais Zuokiški valdininkai niokojo Vingio parką: perknyso centrinę aikštę ir prikakojo ant visos jos miestelėnų kakiais. Tai įmanoma net ir be Zuoko mero. Svarbu, kad jis būtų išvis kažkoks, kažkur. Zuokų yra daug Zuokiškoje partijoje, ministruose, valdžioje.
 24. http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#skustuvas - Vilniaus žolės (pinigų) kirpėjai.
 25. http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#krizės švaistymas strateginis planas - Vilniaus Strateginis planas 2010 metų