Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andriaus Užkalnio rinkimų programa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Andrius Užkalnis - mūsų atstovas savavaldybėse!

Andrius Užkalnis, rūpindamasai tautos gerove, kelia savo kandidatūrą rinkimams visose apygardose irgi apylinkėse, skelbdamas žinią - balsuok už Andrių Užkalnį ir laimėk Lietuvos viziją!

Pasirinkęs rinkiminiu šūkiu puikų sloganą "Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi", jaunas energingas politikas siekia gerovės mums visiems, taip kad platindami jojo rinkiminę propagandą, užsitikriname ateitį sau ir savo draugams! Platink Užkalnio rinkiminį plakatą, tapk priartintuoju prie valdžios!


Andriaus Užkalnio rinkiminė programa

 • Mes sumažinsime mokesčius ir pakelsime pensijas ir atlyginimus.
 • Sutrumpinsim darbo dieną iki 6 valandų. Gana lobti darbdaviams! Jei nori, lai patys pluša.
 • Komunaliniai mokėjimai už elektrą, šildymą, vandenį ir šiukšlių išvežimą bus nustatyti tokie, kad būtų įperkami ir bet kuriuo atveju visiems gyventojams bus mažesni už vidutinius šalyje. (Pastaba: mokesčiai už liftus septynaukščiuose ir devynaukščiuose bus nustatyti pagal atskirą LR Liftų aptarnavimo įstatymo įsigaliojimo pataisą 2013 m. Tai leis sumažinti liftų mokesčius visiems gyventojams.)
 • Miestelių centrinėse aikštėse nemokamai dalinsime girą šventinėmis dienomis.
 • Legalizuosime kontrabandines cigaretes ir kt. tabako gaminius.
 • Kaune pastatysime atominę elektrinę, kuri užtikrins miestui ekonominę, energetinę ir kt. nepriklausomybę.
 • Alkoholį leisime pardavinėti visą parą nuo 16 metų.
 • Į kompensuojamų vaistų sąrašą bus įtraukti ir be recepto parduodami: aminazinas, tazepamas, citramonas, analginas, nošpa, klijai "Moment" (senoji formuluotė), tizercinas, novokainas, chloroformas (5%) ir amitriptilinas. Gydymas neturi būti verslas, o sveikata - ne prekė!
 • Svarbiausi sprendimai, siekiant pagreitinti demokratinį procesą, bus priimami ne brangiais referendumais, o per paprastą balsavimą forumuose supermama.lt bei portale one.lt
 • LRT taryboje vietoje užkirmijusių nomenklatūros atstovų, tampančių eterio kaldrą į visas puses ir politikuojančių, bus priimtas naujas principas, kur narius nominuos kūrybinės sąjungos, katalikų bažnyčia ir kitų konfesijų kulto namai, kiemo savivaldos komitetai ir sodininkų bendrijos.
 • Atnaujinsime Lietuvos radijo naktines transliacijas.

Rinkiminė akcija - balsuok už Andrių Užkalnį ir laimėk

Nufotografuok su telefonu balsavimo biuletenį kad balsuoji už Andrių Užkalnį ir atsiimk savo šaltupio butelį rinkiminiame štabe!

Pastaba: gėrimas gali būti išdavimo dieną pakeistas kitu, atsiradus būtinybei. Stiklo tara superkama nebus. Galioja apribojimai.