Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Anatolijus Šturo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Rinktiniuose sluoksniuose žinomas burtininkas - Magas galima sakyti. Jei burtininkų burtininkas Arvydas Stonys - numero uno, tai Tolikas - 35
Fotožopintoje nuotraukoje matome, kaip Anatolijus Šturo virtualizavo vyno ir su žvake suteikė tm tam tikros mistikos.

Anas moka daugybę visokių fokusų, turi galybes visokio rekvizito ir išdidžiai demonstruoja savo galią gausiai susirenkančiai apstulbintai publikai (kai kurie personažai jam pinigus moka iš anksto, kad tik jis nerodytų tų fokusų ir žmonių neverstų kvailiais jaustis - praktiškai durniais visiškais, nes, kai parodo kokią mažytę paslaptį, tai iškart siutas paima, kaip lengvai iždūrė tave!) Jokių fokusų paslapčių daugiau niekam nepasakoja, bo tai, matomai, ne tik pašaukimas, o ir amatas...


Kai Tolikas pasitelkia Magiškasias galias, tai jojo žvilgsnis tampa veriančiai nuožmus - kiekviename akies krustelėjime matyti didžiulė jėga ir paslaptis, tada vaikai supranta, kad Fokusininkas yra pakylėtas virš žemiškųjų esybių, pasinėręs į mistikos pasaulį ir valdo galingus ano pasaulio svertus!


Iliuzionistas Anatolijus Šuro, žinomas kaip Tolikas demonstruoja fokusą pirvačiame vakarėlyje susirinkusiems

P. S. Anatolijus Šturo moka ir visokių vaikiškų pokštų, todėl dažnai koncertuoja mokyklose bei gi darželiuose su kitomis ugdymo bei lavinimo ir pramogų įstaigomis.