Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Altruizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Altruizmas, priešingybė egoizmui, tai čia tokia žmogaus savybė kad jis rašinėja internetiniuose forumuose kaip jis nekenčia egoistų. Būdingi pseudodvasingi pasvarstymai apie egoizmo blogumą, raginimai kitiems elgtis altruistiškai. Daugiau altruistai iš esmės niekuo nesiskiria nuo likusių žmonių ir egoistų.

Kitos altruizmo atmainos

Egzistuoja ir kitos menkai susijusios altruizmo atmainos. Net nežinom iš tiesų kodėl jos visos vadinamos šiuo bendru terminu, nes skiriasi tai labai.

Darantys

Ypač retai pasitaiko žmonės, kurie daro kažką gero kitiems negaudami už tai jokios materialinės naudos nebent šiaip džiaugsmą. Tai čia turime pasakyti kad ypač retas atvejis, kai kurie skeptikai apskritai abejoja jo egzistavimu. Įdomu, kad ši altruistų rūšis niekad nevapalioja apie egoizmo blogumą ir apskritai nedažnai vapalioja forumuose nes neturi tam laiko.

Dalyviai

Dar viena rūšis yra tokie dalyviai katrie visur dalyvauja idant pajustų altruizmo duodamą savivertės jausmą. Šiems net neužtenka jėgų vapalioti forumuose. Vardan altruizmo jie tik atsirenka kur tūsintis, t.y. tūsinasi daugiausia su tipo altruistinėmis organizacijomis. Tuos savo tūsus dažnai vadina pagelba žmonijai. Taipogi jie dalyvauja visokiuose mitinguose prieš ką nors arba už ką nors, ibo tai iš esmės toks pats tūsas (ypač afterparty). Tai čia tie, katrie paprastai eina kovoti už gamtą ir pasirašinėja peticijas už vandens uždraudimą.

Politikai

Yra tvirtai žinoma, kad į valdžią visi eina tik kad Lietuvai geriau būtų. Anei vienas ten dar nėjo siekdamas naudos sau. Todėl absoliučiai visus politikus galima drąsiai priskirti altruistams, išskyrus Paksą žinomą, nes jis blogas.