Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aloyzas Sakalas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aloyzas Sakalas

Aloyzas Sakalas - anoks socdemas, europarliamentaras, o iš esmės - vienas Apkaltos autorių, pirmasis Europos istorijoje kūręs precedentą.

Sovietmečiu kaip ir atsėdėjo kaliūzėje už antivalstybinę veiklą, bet tai jam nesutrukdė vėliau patapti žymiu propiesoriumi, o tai nieko bendra su KGB neturi, tad dabar ramia sąžine mus visus moko mylėti Lietuvą Tėvynę beigi visokių kitokių patarimų duoda.


Liaudyje apie Sakalą

  • Patinka Romas Dambrauskas su daina "Lėk, Sakale, lėk..."
  • Minimasis kažkada mylėjo dabartinę Landzbergienę, tai su Vytautu Landsbergiu kartu augo ir vieną mergą kadrino (Gražiną Ručytę), tik vat toji paėmė ir kažkaip Sakalą apvylė, tai sako, kad tiedu - pošiol kaip prakeikti priešai... Netgi įtariama, kad Landsbergis būtent jisai užstukalino Sakalą dėl antivalstybinės veiklos.


Visokie spaudos gandeliai apie Aloyzą Sakalą

Anava dar prieš porą dešimtmečių sklandė kokie tai gandai, kad galėjęs būt Aloyzas Sakalas kaiptai susiteršęs būktai kažkokiais sąryšiais su neaiškiais įtarimais apie KGB, NKVD ir visokius geniukus-stukačius. Tai nors tų gandų niekas ir neįrodė, bet ir nepaneigė, taip kad žmonėms, tremtiniams ir partizanams bemirštant, taip ir bus nusinešta į kapus ir užmarštį visos senos istorijos apie žymiuosius socialdemokratiškus politikus.

Ana, koks tai Anonimas nepatingėjo kartą nuskanuot ir į internetus įdėt poros amžininkų ir liudininkų pasisakymus, katrų tikrumo įrodyti ir negalėtume, bet užtatai pateikiame Lietuvos Aido tą nufotografuotą iškarpą.