Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Vydmontas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Vydmontas

Anoks LRTC - Televizorių bokšto vadas. Šiaip sakoma, kad labai pasikėlęs ir trenktas pareigūnas, nes kažkaip atrodo, kad po Sausio 13 bokštas nėra vieno direktoriaus nuosavybė.

O kas nežino, tai Algirdas Vydmontas Televizijos bokštą ir žemę po juo seniai užstatė bankams - nebeturi Lietuva Televizorių bokšto!


Developening story:

Šiaip LRTC vadas pavaldus tik tokiai komisijai, kurią sudaro vienas Susisiekimo ministras, tai dar kalbama, kad visi ministrai - palankūs Algirdo Vydmanto asmenybei. Kai kas nurodo, kad pastarasis proklauso kažkokiai mistinei Sai Baba sektai, todėl jo visi bijo, nes Lietuviai bijo visokių raganų! Tai vat, ir dabartinis ministras - Eligijus Masiulis pretęsė dar penkeriems metams Algidro Vydmonto kadenciją...

Nu dar tas prašo, kad Vyriausybė pasiimtų tik dešimtadalį to pelno iš beveik 7 mln. Lt pinigų, kur per krizisą susišlavė, nes, sako Algirdas Vydmontas, kad reikia plėtoti WiMax ir Erdves ir kitus produktus, kur kokia Baltneta sėkmingai galėtų plėtoti. Keista, kad liberalas Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis nepriima principingo liberoliško sprendimo dėl to, kad ten, kur gali viekti privatus kapitalas, valstybei investuoti mokesčių mokėtojų pinigų nedera.

Gal ir tą Raganos užbūrė...