Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Algirdas Stasiūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Stasiūnas - niekuo dėtas vilnietis, katras kartą su draugais nutarė kažkur Karoliniškėse pavakarot. Tai imk ir atsitik, kad policija kažkokia važiavo į kokį tai iškvietimą ir ne ten pataikė. Ir įsiveržusi pas niekuo dėtus žmones, juos nupurškė dujomis, o visą reikalą pabandžiusį filmuoti Algirdą Stasiūną daužė tol, kol tasai sąmonės neteko, o paskui dar medikams aiškino, kad šis apsimetinėja[1].

Per stebuklą likęs gyvu žmogus gali tik pasidžiaugti, kad gyvybės neprarado, tuo tarpu policija jau spėjo pagiedoti puikiai visiems žinomą ir viską už save pasakančią giesmelę apie tai, kad šis priešinęsis pareigūnams.

O nekentėjusysis aišku, aiškino, kad buvo nekaltas ir pareigūnai jį sumušė už nieką. Tai dar vienas pavyzdys, ne toks ryškus kaip Garliavos istorija, bet vistiek vertas didelio dėmesio apie tai, kaip pažeidinėjamos teisės.

Dar Pipedija žino, kad yra ir dar kažkokie kiti Stasiūnai, taip kad ne vienas matyt.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/-13420680731341503306-lietuvos-policija-vilniet%C4%AF-sumu%C5%A1%C4%97-skaud%C5%BEiau-u%C5%BE-okupantus.htm