Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Pilvelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Pilvelis


Charizma trykštantis senukas! Kažkada sugebėjo daryti įtaką visuomenės procesams, naudodamas ir nustekendamas Lietuvos aidą, nes buvo neūkiškas jo savininkas. Be to Algirdas Pilvelis įkūrė kažkokią politinę grupuotę ir, savo ofise Gedimino prospekte (ten, kur Antano Terlecko knygynėlis buvo, kol tiedu nesusipyko) kava irgi brendžiu viliodavo jaunimą, tik tas kažkaip Pilveliu nepasitikėdavo - kavą su brendžiu išgerdavo, pažadėdavo vėl ateiti ir dingdavo Sereikiškių parko pauknsmėje...


Kaži, kas įpūtė Pilveliui proto, prašviesėjimo valandėlę, ir tas suzgribo nedalyvauti Prezidento rinkimuose, bet vis tiek išlieka ryškiu veikėju...