Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Nomeika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algis Nomeika - didis organizatorius, nenuorama keistuolis. Anam buvo patikėti prižiūrėti visi Vilniaus parkai, tai ten visaip kaip biznį stengėsi padaryti.
Algirdas Nomeika, matomai, - seno sukirpimo žmogus: savo bloge savo fotkės gražios nerodo, o šitą, kur graži tai per Fotobanką visiems hostina - negali normalios atsiųst...

Dabar girdime karts nuo karto apie Algio Nomeikos rengiamas pramogas, kaip atnai kažkokia alaus šventė, visiškai be humoro jausmo, o geriausių Nomeikos nuveiktų darbų sąraše - be jokios abejonės - įdiegti Nomeikos tualetai!

Dar buvo bajeris, kai kilo gaisras Vingio parko estradoje. Tai ta irgi Nomeikos žinioj buvo, ir sako kad bambioškes tenais laikė, tai tas paskum pasimetęs vaikščiojo...

Visoks tas mūsų Algis - kiekviens apie jį turi savo nuomonę ir prisimena savų istorijų. Tai gerai, kaip sakoma, kad apie žmogų kalba...