Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aktyvūs pardavimai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Aktyvūs pardavimai - tai tokie pardavimai, kur pardavėjai atseit patys turi susirasti klientus anksčiau, nei šieji nubėgs ieškoti prekių ar paslaugų kur nors pas konkurentus. Atseit, pats pasiūlyk ir klientas tada nusipirks, nes tu būsi pirmas. Esą pasyvūs pardavimai jau atgyvenę ir laimėti gali tiktai tie, kas pardavinėja aktyviai.

Gi praktikoje būna taip, kad kiek besiūlai kokiam nors klientui, jam vis dar nereikia, o dar ir neaišku kodėl išvis tu jam siūlai ir kuo geresnis esi. Taigi, klientas neperka ir neperka.

Paskui gi, pabandžius tuos pardavimus tvarkyti su kokiu nors pardavimų piltuvėliu ir visokiomis CRM sistemomis, paaiškėja, kad pardavėjai nedaro nedaro šaltų skambučių, visokie tenai į piltuvėlį pakliuvę prospektai ir galimybės niekada netampa realybe, o visvien visi pardavimai veikia kaip ir anksčiau.

Dažniausiai toksai pardavimų gerinimas vyksta vangiai, pardavimų didinimas pajuda tik su didelėmis nuolaidomis, kurios suėda visą pelną, tad naudos galų gale ir nepasimato.

Dar kitais atvejais senesni, labiau užkietėję pardavimų vilkai čia tik pastebi, kad pardavimo procesas nėra paprastas, o yra komplikuotas, ir daugybę kartų sudėtingesnis, nei galima tikėtis. Todėl visokie primityvūs bandymai kažką išspręsti baigiasi tipinėmis istorijomis, kai pardavėjas kažkiek klientų ką nors parduoda, o paskui tampa aptarnaujančiu akaunteriu, be jokių tenai pardavimų augimo.

Taigi, nesitikėkite, kad kažkas bus paprasta, jeigu net ir Pipedija puikiausiai žino apie šitas problemas.