Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Akivarai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Akivarai - tai išties kažkokia pelkė, gal netgi liūnas, kuriame gyvena Maumaz. Kadangi Maumaz yra teisės profesorius ir būsimasis Konstitucinio teismo pirmininkas, tai aišku, kad liūnas yra teisinis. Kitaip tariant, visa teisė su visais teisiniais pričindalais. Tik vat užmaskuota kažkokiomis metaforomis apie muziką, grožį ir kitus malonius dvasingumus. Nes Maumaz, kaip žinia, yra labai dvasingas ir dvasingumas dėl to trykšta į visas puses.

Bendrai tai geras lietuviškas blogas, senas ir gerai plačiai žinomas, vienas iš seniausių ir žymiausių. Nerasite tenai jokių pošlybių, o tiktai kultūringą ir dvasingą pakalbėjimą visokiomis protingomis temomis. Ir dar daugiau - visokių eilėraščių beigi dainų.


Dar žr.


Akivarai
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!