Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Agurkiniai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Agurkiniai - neabejotinai naujojo nuskalstamų gaujų pasaulio žvaigždės!

Agurkiniai susibūrė kadais, tiesiog kaip Daškinių padalinys iš Vilijampolės, betgi kai patsai Remigijus Daškevičius buvo pašautas snaiperio, tai ir Daškiniai liko be valdžios, taip kad geriausiai organizuoti Agurkiniai ėmė ir perėmė kažkaip visą reikalą su visais Daškės bendrais irgi narkotikų bei mašinų vagysčių veikla.

Tai šieji Kauno Agurkiniai dabar bando išstumti Daktarų likučius iš veiklos irgi užgrobti visą valdžią Kaune, bekovodami dar ir su anokiais Kamuoliniais beigi Daktarų likučiais. O Kauno teisėsauga gi tuo tarpu tiktais skėsčioja rankomis ir sakosi nieko negalinti padaryti, tad geriau ir nekalbanti, taip kad daugeliui čia jau abejonių ir nekyla, kad visokių abejonių tenykšte teisėsauga daugeliui kyla...

Čia gi ir Pipedija vienareikšmiškai teigia: gi dar nuo sovietmečio žmonės kalba lig šiolei, kad visur būna ir dorų, ir paperkamų pareigūnų, tačiau Kaunas - išskirtinis miestas, jo pareigūnai patys nusikaltėlius augina!

Pipedijai žinomi Agurkiniai:

Dar kokia tais esą buvusi kažkokia susijusi gauja iš Garliavos, katra vadinosi Pifo grupuotė. O dar kažkokie ten buvo gandai, kad dar ir Drąsius Kedys davęs pačiam Agurkui į snukį, tai paskui Agurkas reikalavęs kompensacijos - milijono, tai Drąsius Kedys vietoj to nusipirko pistoletą. O prasidėjo esą nuo to, kad kažkoks bendras verslas buvęs, kur kažkokias vogtas mašinas vežę, tai Kedys kažkaip nutaręs savaip biznį pasukt, bent jau taip sakęs Slaptas liudininkas Tomas.

Gi išties tai prisimenam, kad netgi dvi gaujos skirtingos visiškai buvo, panašiai besivadinančios - jei šieji Agurkiniai yra iš Kauno, tai dar kažkadaise senesniais laikais buvo anokie Agurecai buvo iš Vilniaus.