Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

7G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

7G - tai speciali G banga, dirbanti 7 Hercų dažniu. Ji yra naudojama sukelti įvairių rūšių susijaudinimui ir sužadinimui. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

7G technologija yra visiškai kitos kartos G bangų technologija. Pirmosios G bangos, tokios kaip 0G, 1G, 2G ir 3G sukeldavo žmonių psichikos slopinimą, kitaip tariant, vangumą, lėtą veikimą ir panašiai. Todėl samrkiai krisdavo pardavimai, taip pat ir darbo našumas, tokie žmonės būdavo neefektyvūs. Pirmosios bangos, kurios sukeldavo susijaudinimą, buvo 4G, tačiau tas susijaudinimas būdavo nestabilus ir silpnas.

Norint, kad žmonės aktyviai elgtųsi, pradėtų smarkiai pirkti prekes, vartoti kokius nors produktus ir panašiai, būtinas emocinis poveikis. Tokį poveikį ir sukelia 7G bangos. Tai didelis technologinis proveržis.

Tačiau kadangi 7G poveikis nėra stabilus, nesukuria kryptingo noro pirkti, nuotaikos pagerinimo, o kuria gana nestabilias skirtingas emocijas, jau yra bandoma ir dar naujesnė technologija, kuri vadinasi 8G. Tai naujos kartos, daug siauresnio poveikio sujaudinančios bangos. Jos gali sukurti ne visas emocijas, todėl visvien bus naudojamos kartu su 7G ryšiu, kartu panaudojant LTE technologiją, kuri leidžia suderinti skirtingas G bangas.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 7G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!